Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

partizanski film, mozda slovenacki, mozda se desava u sloveniji, mozda igra radko polic a mozda me i secanje vara, ima scena kad oni borave u nekoj kuci pa se jedan prikrade mladoj gazdarici od nazad i resi stvar sve lepeci testo\ kacamak koji je spremala po njenim dupetima. zna li neko o kom sef ilmu radi?

Link to comment
partizanski film, mozda slovenacki, mozda se desava u sloveniji, mozda igra radko polic a mozda me i secanje vara, ima scena kad oni borave u nekoj kuci pa se jedan prikrade mladoj gazdarici od nazad i resi stvar sve lepeci testo\ kacamak koji je spremala po njenim dupetima. zna li neko o kom sef ilmu radi?
ovde pokušaj da pogađaš. pa iskombinuj sa partizanskim naslovima + ženskim ulogama tipa Mira Furlan, Neda Arnerić, itd koje su režiseri voleli da bacaju po senu
Link to comment
Narodna Banka Srbije?Sta ti treba, kursevi valuta?
narodna biblioteka <_< A možda bi bilo bolje da tražim pare nego časopise, samo što tek to nećete da mi date.
Link to comment

Da pitam i ovde posto su oni na shoppingu potpuno beskorisni.Naravno u obzir dolazi i bilo koji evropski sajt koji ne insistira na glupavom paypalu.

Gdje da kupim Adidas Stan Smith II?Ovakve, mada moze i ona verzija sa crnom ili svjetloplavom bojom.219706776.jpgDo sad sam ih (jedno 7-8 godina i 10-ak komada) kupovao po raznim radnjama u BG za neke 3-4 hiljade dinara ali sad ili ih nema ili kostaju 7-8 hiljada :blink: . Narucio bih s neta ali ne znam odakle, adidas.de je nabio cijenu oko 75e bez dostave, adidas.uk ih ima za 55 funti sto je relativno podnosljivo ali ne dostavljaju van ostrva... od ostalih sajtova samo koristim ovaj ali ih tamo nema angry.gif
Link to comment

munzeanci i ostali:kako preci do Velikog ratnog ostrva? ima li neke skeledzije koje to rade organizovano, ili kako vec?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...