Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jel znate neku bas bas dobro opremljenu biljnu apoteku ili semenaru ili kako se to vec zove?treba mi seme za sparglu koje do sad nisam ni u jednoj nasla.
Jesi li našla seme? Ako nisi, ima u poljoprivrednoj apoteci na Kalenić pijaci, strana do opštine Vračar, kesica 70 dinara.
Link to comment

Ako kupujem evre za forinte, jel moram prvo da pretvorim u dinare ili može "klot"Takođe, gde mogu da vidim kursnu listu u Nemačkoj

Edited by Kelt
Link to comment
Ako kupujem evre za forinte, jel moram prvo da pretvorim u dinare ili može "klot"Takođe, gde mogu da vidim kursnu listu u Nemačkoj
pa u nemackoj
Link to comment
Ako kupujem evre za forinte, jel moram prvo da pretvorim u dinare ili može "klot"Takođe, gde mogu da vidim kursnu listu u Nemačkoj
1) Moras. Kad menjam dolare u evre, menjaju prvo u dinare, pa u evre. Jebi ga, ali makar to odrade po realnom kursu. Kad sam to hteo da izbegnem prosle godine, "mudro" sam poneo dolare u pomenutu Nemacku, gde su u banci menjali po smesnom kursu (tipa umesto tadasnjih .82 po .79)
Link to comment
:lol: sprdate se na ozbiljnom topiku dok ja tražim krigle po gradu <_<sve mi se nešto čini da u dragoslava jovanovića ima radnja sa oldskul posuđem, kao za hotele... bele šolje za čaj sa plavom štraftom i takve stvari. na netu mi izlazi u toj ulici prodavnica suvenira, ali mislim da nije to. ako ti je usput, proveri... mala je ulica. i još bi moglo da ima tu blizu, kad se prođe zgrada borbe, oko soko štarka, jedna radnjica, u izlogu lampe, radijatori, šerpe... pogledaj i tu. so sreka!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...