Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Zna li neko gde u Beogradu može da se kupi neka lepa plišana lutka mamuta? Možda ona prodavnica što je pored zoo vrta? Videh na netu neki Bajkolino, ali oni su u Novom Sadu i potražio bih ipak nešto drugačije.

Link to comment
Mislim da ima i jedna na Zelenjaku, ali ne znam kakav joj je izbor
Ako već nisi kupila, da dodam i "Kaliu" u Gavrila Principa, odmah pored ugla sa Kameničkom, u pravcu ka Zelenjaku. U Kameničkoj su tri poljoprivredne apoteke, "Mi&Max" je bliže G. Principa, a malo uzbrdo skoro na uglu sa Lominom su još dve.
Link to comment

gde da kupim sperplocu debljine 3-5mm? treba mi jedno parce 50x50cm tako da mi neke velike table ne odgovaraju.edit: ako neko zna za nesto u blizini banovog brda- padine bilo bi super

Edited by foto
Link to comment

Stovarista gradjevinskog materijala i stolarske radnje. Pun ih je Tosin Bunar, pa nikad nisam trazio dalje odatle. Nemam ideju gde ima toga preko Save, a ima sigurno.

Link to comment
gde da kupim sperplocu debljine 3-5mm? treba mi jedno parce 50x50cm tako da mi neke velike table ne odgovaraju.edit: ako neko zna za nesto u blizini banovog brda- padine bilo bi super
u Vodovodskoj je tih prodavnica bilo milion.
Link to comment

Da se nadovezem na predhodno pitanje.Imam jedan pojacavac TV signala i gledanje TV-a bez njega ne bi bilo moguce na kompjuteru. Slika je OK(ne idealna) na velikoj vecini kanala, ali na nekima je jos uvek jako losa. Da li bi pomoglo da kupim jos jedan pojacavac i redno(serijski) ga povezem sa vec postojecim? P.S. ja sam ovaj moj kupio na buvljaku jos davno(pre 3-4 godine). Kineski. Platio sam 400-500 dinara, mada sam kasnije na buvljaku vidjao gotovo isti i za mnogo vece, a i za manje pare. U sustini cena zavisi od toga za koliko ce te prodavac zavrnuti.

Link to comment

pozdrav,vezano za samsung usisivač.imam jedan sa ciklon filterom i, to je izvanredna stvar. u usisivač ulazi samo sitna prašina. i taj potenciometar na ručki je prednost. dodatno, ovaj moj samsung nema kesu unutra već plastičnu kutiju (uz koju ide četkica poput one za zube) a u kojoj se nalazi set filtera od filca, sunđera, mrežice... i to mi se čini zgodnijim od one kese (koja zna da se pocepa). nije bio jeftin. koštao je isto koliko samsungov laser štampač. oko 7500 tada, otprilike 100 ojre. ali, vredi. da, u skolpu rezervih delova bila je i jedna kutija sa tim filterom.eto

Link to comment
gde da kupim sperplocu debljine 3-5mm? treba mi jedno parce 50x50cm tako da mi neke velike table ne odgovaraju.
jesi našao negde (a da ne mora cela tabla da se uzima)?
Link to comment
jesi našao negde (a da ne mora cela tabla da se uzima)?
je l ste probali u cvijicevoj, kod podvoznjaka ispod ruzveltove (desna strana kad se ide prema 29.novembra)meni su sekli medijapan pre par godina, al mislim da su imali i sperploce.edit: Tihos Cvijiceva 119 011 329 22 77edit2:sajt Edited by holden kolfild
Link to comment
ma nasao neko parce u podrumu. bilo mi knap ali dovoljno.
ako je od breze i ako ima još, reci de ti je taj podrum?@holden ktnx, pronjuškaću malo sam
Link to comment
Da se nadovezem na predhodno pitanje.Imam jedan pojacavac TV signala i gledanje TV-a bez njega ne bi bilo moguce na kompjuteru. Slika je OK(ne idealna) na velikoj vecini kanala, ali na nekima je jos uvek jako losa. Da li bi pomoglo da kupim jos jedan pojacavac i redno(serijski) ga povezem sa vec postojecim? P.S. ja sam ovaj moj kupio na buvljaku jos davno(pre 3-4 godine). Kineski. Platio sam 400-500 dinara, mada sam kasnije na buvljaku vidjao gotovo isti i za mnogo vece, a i za manje pare. U sustini cena zavisi od toga za koliko ce te prodavac zavrnuti.
Priupitaj ekipu iz Dipola. Reč je o ozbiljnim profesionalcima, pa su i cene pojačavača verovatno više nego kod prodavaca na buvljaku. Ne preporučujem ti kaskadno vezivanje jednog pojačala iza drugog, jer tako samo povećavaš nivo šuma u signalu koji izađe iz prvog pojačavača. Uvek je bolje imati jedan pojačavač sa dovoljnim pojačanjem i odgovarajućim filtriranjem neželjenih signala.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...