Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Невезано за малопређашњу жличицу пппробавите: намерачио сам да купим усисивач. Имам нешто прљавог вакуума, па бих да га очистим :P.Шта тражим: да нема никакву кесу (трајне кесе нису трајне, заменљиве кесе нису стандардизоване и продају се само у сервисима и пре или касније више не могу да се набаве), да нема обртну четку (исти разлог - дозлопиздило ми да сваких неколико месеци покушавам да се сетим имамо ли резервне кајишеве и где нам стоје, и ако нема, да запамтим који је оно модел), да не ради ни на какву воду, уље или било какав други потрошни материјал.Имам на бицикломет две-три продавнице овде, које имају приличан избор (чак и кад се одбаци све оно што не испуњава наведена мерила), па... каква су искуства? Који најдуже издржава, који најбоље суче, који је најокретнији, колико је тежак (имам навику да дигнем усисивач једном руком док другом нишаним цревом у више буџаке)?

Link to comment
Невезано за малопређашњу жличицу пппробавите: намерачио сам да купим усисивач. Имам нешто прљавог вакуума, па бих да га очистим :P.Шта тражим: да нема никакву кесу (трајне кесе нису трајне, заменљиве кесе нису стандардизоване и продају се само у сервисима и пре или касније више не могу да се набаве), да нема обртну четку (исти разлог - дозлопиздило ми да сваких неколико месеци покушавам да се сетим имамо ли резервне кајишеве и где нам стоје, и ако нема, да запамтим који је оно модел), да не ради ни на какву воду, уље или било какав други потрошни материјал.Имам на бицикломет две-три продавнице овде, које имају приличан избор (чак и кад се одбаци све оно што не испуњава наведена мерила), па... каква су искуства? Који најдуже издржава, који најбоље суче, који је најокретнији, колико је тежак (имам навику да дигнем усисивач једном руком док другом нишаним цревом у више буџаке)?
meni je teta sto cisti kuce i koristi razne usisivace pa se razume rekla da je najbolji neki najjeftiniji samsung sto na drski ima plasticnu casu u koju ide gro onoga sto se usisa (ostatak ide u platnenu kesu, ali ostatak je bas mali, kesu ne praznis vise godina). kupih ga, kostao je manje od 50 eura i super je. usisava ko lud, mali je pa moze da se nosi, ukljucuje se na drski, preporucujem. model je samsung sc5135, ali, evo, sad na netu vidim da ga ima jos samo u rumuniji i evenutalno u rusiji. ipak, preporuka ti je za samsung sa casom na drski pa koji god nadjes. jos se secam da me je teta iz prodavnice naucila da ne gledam samo koliko je jak motor vec i koja je usisna snaga, to su dve razlicite vrednosti, obe su bitne. mozes i da batalis sve to i pocastis se robotom, sad videh da je buducnost stigla i do nas http://www.tehnomanija.rs/katalog/samsung-usisivac-vc-8855.html
Link to comment
meni je teta sto cisti kuce i koristi razne usisivace pa se razume rekla da je najbolji neki najjeftiniji samsung sto na drski ima plasticnu casu u koju ide gro onoga sto se usisa (ostatak ide u platnenu kesu, ali ostatak je bas mali, kesu ne praznis vise godina). kupih ga, kostao je manje od 50 eura i super je. usisava ko lud, mali je pa moze da se nosi, ukljucuje se na drski, preporucujem. model je samsung sc5135, ali, evo, sad na netu vidim da ga ima jos samo u rumuniji i evenutalno u rusiji. ipak, preporuka ti je za samsung sa casom na drski pa koji god nadjes. jos se secam da me je teta iz prodavnice naucila da ne gledam samo koliko je jak motor vec i koja je usisna snaga, to su dve razlicite vrednosti, obe su bitne. mozes i da batalis sve to i pocastis se robotom, sad videh da je buducnost stigla i do nas http://www.tehnomani...ac-vc-8855.html
Хвала. Видео сам тако неког самсунга, али је цена била око 8000 - вероватно неки јачи модел, али је у том дућану и иначе све било скупље.За робота хвала лепо, не ради ми посао. Мени усисивач треба због буџака. По целој кући су плочице (због подног грејања), а ту и четка ради посао.
Link to comment
model je samsung sc5135,
Na ono slika sto sam izguglao ne vidim nikakvu casu na drsci. Ima onaj deo gde se spaja dva dela drske, ali ne verujem da je to.
Link to comment
Na ono slika sto sam izguglao ne vidim nikakvu casu na drsci. Ima onaj deo gde se spaja dva dela drske, ali ne verujem da je to.
nije, zato nisam ni dala link, nema na fotkama. ali evo sam nasla gde ima. ako skrolujes malo nize videces inovativnu tehnologiju cyclon filter, da kad odes u radnju znas sta trazis :) http://www.samsung.com/au/consumer/home-appliances/vacuum-cleaner/bagged-type/VCC3450S4B/XSA/index.idx?pagetype=prd_detail
Link to comment

BTW, imam taj usisivač (koji je solidan) sa baš tim Cyclon filterom (koji je fenomenalna stvar) ALI - ako kupujete Samsungov usisivač, ne morate se rukovoditi modelom koji vam se zbog nečeg ne sviđa, a ima taj filter, već možete kupiti bilo koji, a filter kupiti posebno, košta ravno 1000 dinara i prodaje se kao samostalan deo.Ima ga u onom tržnom centru u Ustaničkoj 289, čim se uđe na glavni ulaz, prva radnja sa elektronikom.

Link to comment

treba mi deblja folija, ne ona samolepljiva, od oko 2-3 milimetra debljine (poput one od koje se prave fascikle). gde to ima? bila je ona radnja sito stampa na gazeli. da li sada ima nesto slicno u gradu?osoba koja to trazi zeli da pravi japanski parava ali bez papira (ne pitajte).

Link to comment

jel znate neku bas bas dobro opremljenu biljnu apoteku ili semenaru ili kako se to vec zove?treba mi seme za sparglu koje do sad nisam ni u jednoj nasla.

Link to comment
jel znate neku bas bas dobro opremljenu biljnu apoteku ili semenaru ili kako se to vec zove?treba mi seme za sparglu koje do sad nisam ni u jednoj nasla.
Misliš poljoprivredna apoteka? Ima jedna na Đeram pijaci, ranije sam u njoj viđala seme za razne začine i povrće, italijansko seme dobrog kvaliteta. Druga mogućnost- Semenarna u Prizrenskoj i ima jedna polj. apoteka u Kameničkoj bliže Ekonomskom fakultetu. To su apoteke za koje znam da imaju raznovrsnu i kvalitetnu ponudu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...