Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

treba mi da kupim mikrofon. za karaoke!! a i imamo verovatno prvi put u istoriji full fledged bend na faksu (otherwise, uvek neko fali) pa bih da zapevam s njima nesto.poklonice mi drugarica amp, pa bih ja da kupim samo mic i nije mi jasno zasto kad se gleda na nekim opstim sajtovima cena mikrofona se krece od 30 evra (modeli iz 2005 fazon) pa navise, a na sony sajtu je prosecna cena oko 2.5k dolara. koji je fazon?pitanje je, koliko je realno da platim za pristojan mikrofon?

Link to comment
Da li neko zna nekog elekticara koji se "susreo" sa ovim tipom osiguraca?Ili ako neko ovde zna nesto o njima.
pretpostavljam da te ne zanima šema unutrašnjih veza, princip rada......ja sam se susretao sa njima dok sam radio te stvari i uglavnom se događalo da osigurač ne može da ostane uključen, popravke su nesigurna rabota (sem ako nije da se samo skine poklopac i produva prašina). Zamene za takav nema i onda je bilo "ajde majstore zameni sve ali da budu automatski" Ako se rešiš na takvo nešto, kupi kvalitetne. Ja sam voleo da stavljam domaće: Minel - Elip ili Iskra. Imaš sad i zvonca koja su dimenzija osigurača i idu na istu šinu. Menjaj to ruglo.
Link to comment

kakva je procediura u osnivanju udruzenja ljubitelja..nečega?i jel postoje ograničenja oko toga čega smo ljubitelji koji se udružuju?kakve se su odgovornosti i obaveze? jel to isto kao udruzenje gradjanja?i gde na netu mogu da pročitam o tome?

Edited by ivy
Link to comment

Mogu li negde da se vide podaci o nezaposlenima iz NZS? Npr. koliko je prijavljeno inzenjera necega, pa po gradovima itd. Pojavljuje se tako nesto cesto po novinama, ali nikad nema za moju struku.

Link to comment
gde u beogradu ima da se kupe filmski plakati...konkretno mi treba mad max 2 i to ona scena sa psom
pitaj one sa limunda, sto kace te plakate razne stalno na prodaju
Link to comment

jel šalje/slao neko od vas robne pakete,dakle kutija i unutra nešto za Ameriku?kako,gde,šta?koja je varijanta,i ako je moguce što jeftinija?

Edited by ivy
Link to comment
kakva je procediura u osnivanju udruzenja ljubitelja..nečega?i jel postoje ograničenja oko toga čega smo ljubitelji koji se udružuju?kakve se su odgovornosti i obaveze? jel to isto kao udruzenje gradjanja?i gde na netu mogu da pročitam o tome?
Mislim da to spada u Udruzenje gradjana. I mislim da nepostoje ogranicenja, dok u pitanju nisu npr. kanibali, fasisti i sl.Najbolje idi na sajt CRNPSa i tu u desnom delu imas prirucnik kako osnovati NVO. Pa procitaj, ako budes imala pitanja cimaj me na PM, bavio sam se time vise puta, pa sam apsolvirao na tim procedurama. Ali ako se ko pijan plota budes drzala upustava, neces imati problema. I obavezno pecat na cirilici, mislim da samo to nema u upustvu.edit: a za pitaje da li ljubitelji spadaju u Udruzenja, pozovi CRNPS ili Gradjanske inicijative i pitaj njih. Edited by Timmy
Link to comment
jel šalje/slao neko od vas robne pakete,dakle kutija i unutra nešto za Ameriku?kako,gde,šta?koja je varijanta,i ako je moguce što jeftinija?
USA su pre par meseci jednostrano donele odluku da iz Srbije primaju pošiljke samo do 450gr (ili tu negde).Kasnije saznao da su nekakve bezbedonosni razlozi u pitanju.EDIT: Izvinjavam se!Ograničenje ukinuto (skrol na vest od 25. feb): http://www.posta.rs/Takođe, u stupcu levo - kalkulator poštarine (za odabranu destinaciju i vrstu pošiljke). Edited by Ras
Link to comment
kakva je procediura u osnivanju udruzenja ljubitelja..nečega?i jel postoje ograničenja oko toga čega smo ljubitelji koji se udružuju?kakve se su odgovornosti i obaveze? jel to isto kao udruzenje gradjanja?i gde na netu mogu da pročitam o tome?
pa jestemalo informacija.
Link to comment

sprej. sa dejstvom crnog luka. za odbranu jedne slabe zenske strane (© čehov).ozbiljne informacije/ponude na pm.hitno. veoma.poz

Link to comment
treba mi da kupim mikrofon. za karaoke!! a i imamo verovatno prvi put u istoriji full fledged bend na faksu (otherwise, uvek neko fali) pa bih da zapevam s njima nesto.poklonice mi drugarica amp, pa bih ja da kupim samo mic i nije mi jasno zasto kad se gleda na nekim opstim sajtovima cena mikrofona se krece od 30 evra (modeli iz 2005 fazon) pa navise, a na sony sajtu je prosecna cena oko 2.5k dolara. koji je fazon?pitanje je, koliko je realno da platim za pristojan mikrofon?
zavisi od klase i proizvođača.e sad kontam da imaš i za 5evra :D uzmi Behringera ili Numark, oni su prilično povoljni! ne daj više od 50ehttp://www.artistsystems.net/mex/artikal.php?art=6507edit: odeš u neku radnju muzičkih instrumenata ili dj opreme pa traži povoljan mic za karaoke Edited by maheem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...