Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

raspitao se ja malo sinoć, u mojoj lokalnoj antikvarnici tip tvrdi da u indexu matice srpske ne postoji knjiga Grk Zorba, samo drame, baleti i tome slično. To ne mora da znači da knjige nema, naravno.Svejedno, ostavio sam mu broj telefona pa će mi se javiti ako nešto nađe.Za Poslednje Hristovo iskušenje nisam pitao jer sam zaboravio :blush:
Za sva pretraživanja knjiga majka Mara je COBISS, elektronski katalog Narodne biblioteke Srbije. "Poslednje iskušenje" je izdala "Prosveta" 1996, novijeg izdanja nema za sada. "Grk Zorba" ili "Doživljaji Aleksisa Zorbasa" nisu štampani na srpskom od kraja šezdesetih - poslednje što vidim je u "Radovoj" biblioteci "Reč i misao" još 1969. Kome nije frka da čita na makedonskom ili slovenačkom, ima novijih izdanja :)
Link to comment
imas darkvud pod zelenjakom, ne znam imal bolja, ako mislis na radnju sa stripovima a ne na striptiz
Odlicna radnja, i jeftinija od Alan Forda u 23. bloku
Link to comment
Treba da uradim pecat za pravno lice. Vidjao sam te pecatoreynice po celom gradu, al me cisto zanima gde je najjeftiniji ako ko zna. Vidjao sam od 1800 do 2500din, al cujem da ima i dosta jeftinije. Rec je o onim klasicnim pecatima sa delom koji se okrece kad se lupa (al sam objasnio :isuse: al je sustina da necu one drvene obicne, vec one sa mehanizmom)Hvala :)
Ima na pocetku Brankove ulice, jedna preko puta druge, dve radnje. U izlogu im stoji od 590/600 din. To je verovatno za ove obicne. Ne znam da li su ove cene koje si ti napisao takodje "iz izloga"Ovo su, valjda, sajtovihttp://www.pecatplus.com/http://beoplakat.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=7&Itemid=19
Ako nekome bude trebalo, najjeftiniji pecati u centru BG su u: Svetozara Markovića 43, Tel: 011 264 3153. Okrugli sa mehanizmom kostaju 1400din. Svuda su cene oko 1800-1900, ili cak nesto skuplje. Ovi su ok, urade pecat za 4-5 min, a kvalitet je valjda svuda isti. @ Kiki, ja sam poslednji put pre nekoliko godina kupio pertle od lika koji na ulici prodaje sve za obucu (pertle, umetke, sprejeve, imaline i sl) Bile su neke dve vrste pertli, ja sam uzeo one malo skuplje i sluzile su duze od cipela za koje sam ih kupio. Cini mi se da je to bilo na Slaviji, sa gornje strane, izmedju hotela i Mekenzijeve.
Link to comment
Gde mogu da se kupe kvalitetne pertle? Jednobojne, klasične.
ajd ako nadjete pertle, ali duge i tanke, javitevec 2 g ne nosim voljene cizme jer ne mogu da nadjem pertle za njih
Ima onaj lik sto prodaje samo pertle ispred trznog centra u Sremskoj.edit: sad mi usao u glavu neki crv sumnje, mozda ne prodaje pertle nego one drzace za naocare.ima i stara tema o pertlama: Pertle za cipele Edited by deeps
Link to comment

Znam i ja za te na ulici, kod njih i kupovala, ali bih htela neke malo kvalitetnije ako ih kod nas uopšte ima. Prođoh kroz onu staru temu, postoji li još ona prodavnica 50 metara od Doma omladine? Možda zna neko ko tuda prolazi.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...