Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

koje se supe iz kesice za jednu osobu mogu naci kod nas, osim alevinih? i gde?
ima i neke vijetnamske u metrou ili tempu (mešam ta dva)jedno vreme sam bila navučena. malo je kabastija kesica, puno rezanaca, a u malim kesicama so i začini. i isto se samo prelivaju vrelom vodom, ne moraju da se kuvaju.
Link to comment

Trazim snimak reklame za Valeru sa Galom Videnovic i nigde ne mogu da ga iskopam, na youtube ima cak nekih crno-belih reklama, a ove niiiiigde :(Neko ideju mozda gde to moze da se nadje?

Link to comment

Treba da uradim pecat za pravno lice. Vidjao sam te pecatoreynice po celom gradu, al me cisto zanima gde je najjeftiniji ako ko zna. Vidjao sam od 1800 do 2500din, al cujem da ima i dosta jeftinije. Rec je o onim klasicnim pecatima sa delom koji se okrece kad se lupa (al sam objasnio :isuse: al je sustina da necu one drvene obicne, vec one sa mehanizmom)Hvala :)

Link to comment

Ima na pocetku Brankove ulice, jedna preko puta druge, dve radnje. U izlogu im stoji od 590/600 din. To je verovatno za ove obicne. Ne znam da li su ove cene koje si ti napisao takodje "iz izloga"Ovo su, valjda, sajtovihttp://www.pecatplus.com/http://beoplakat.rs/index.php?option=com_content&task=view&id=7&Itemid=19

Edited by nbg4ever
Link to comment
gde se mogu kupiti knjige nikosa kazancakisa?grk zorbaposlednje hristovo iskusenje...u novosadskim antikvarnicama sam uspeo da nadjem zorbu, ali na makedonskom :isuse:
Imas dobru antikvarnicu, svasta nesto ima u njoj. Brankova 25 ili 27 tako nesto, odmah pored APRa (i pored mojih pecata odozgo). Mislim da se zove Ekvilibrijum ili tako nesto, negde sam imao i vizit kartu vlasnika, ako je nadjem poslacu ti pm.edit: Equlibrium kontakti pa pozovi i pitaj sta te zanima Edited by Timmy
Link to comment
^Kupi meni to makedonsko izdanje, prebacicu ti pare.
ako budem skoknuo do novog sada krajem aprila, i ako jos imaju nije problem.@timmy,jesi li isao po tvoje pecate?ajde, ziv bio, ako nisi, svrati u tu antikvarnicu pa priupitaj. :)meni je malko teze da svratim iz minkena.
Link to comment

Zvao sam sad i prisetio se kontakta sa vlasnikom. Za obe knjige ista prica: velika potraznja, a maltene ih nema uopste. Pojavi se povremeno po 1 primerak i odmah ode. Ako si siguran kupac ja mogu da rezervisem na svoje ime ili tako nesto pa kad se ili ako se pojavi da uletimo kao prvi u listi cekanja. Jedino ga nisam pitao za cenu, ali ona zavisi verovatno najvise od nabavne cene. Al znam da je on veoma korektan po tom pitanju, pa cjenim na slepo da nece biti sisanje.

Link to comment
da sacekamo malo. mozda se jos neko javi na ovom topiku. lako cemo to kasnije organizovati.u svakom slucaju hvala za ponudu. :)
raspitao se ja malo sinoć, u mojoj lokalnoj antikvarnici tip tvrdi da u indexu matice srpske ne postoji knjiga Grk Zorba, samo drame, baleti i tome slično. To ne mora da znači da knjige nema, naravno.Svejedno, ostavio sam mu broj telefona pa će mi se javiti ako nešto nađe.Za Poslednje Hristovo iskušenje nisam pitao jer sam zaboravio :blush:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...