Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li zna neko gde bih mogao da nadjem spisak imena poslanika republicke skupstine izabranih na prvim posleratnim visestranackim izborima, 9.decembra 1990?

Izbori za narodne poslanike u Narodnu skupštinu Republike Srbije 1990.Iz Vikipedije, slobodne enciklopedijeSkoči na: navigacija, pretragaPrvi višestranački izbori u Republici Srbiji održani su 9. decembra 1990.[uredi] IzlaznostU biračke spiskove bilo je upisano 7.036.303 birača, na izbore je izašlo 5.034.440 birača ili 71,49%.Stopa izlaznosti[uredi] RezultatiU parlament su ušle sledeće stranke:Broj mandata po strankamaStranka Broj glasova Broj mandataSPS 2.320.587 194SPO 794.789 19DS 374.887 7[DZVM] 132.726 8SDA 84.156 3Partija za demokratsko delovanje 21.998 1Narodna seljačka stranka 68.045 1DSHV 23.630 1Srpska demokratska stranka 32.927 1Stranka Jugoslovena 21.784 1UJDI 24.982 1Demokratska reformska stranka Muslimana 3.432 1SRSJ za Vojvodinu 3.432 2Stranka saveza seljaka Srbije 52.663 2Grupa građana 456.318 8

Ja nađoh samo ovako, po strankama

Link to comment

Koliko kosta najobicnije crevo za tus, bez baterije? Imam para u dzepu koliko imam a glupo mi je da idem do radnje i ustanovim da nemam kesa dovoljno pri ruci.

Link to comment
Koliko kosta najobicnije crevo za tus, bez baterije? Imam para u dzepu koliko imam a glupo mi je da idem do radnje i ustanovim da nemam kesa dovoljno pri ruci.
To je skoro za dž - idi na pijacu, za par stotki
Link to comment
Fala, za toliko ce biti. A cevku skidam Berghoff krckalicom za orahe posto nemam kljuceve niti francuski kljuc.
Ako ti je puklo blizu baterije,a najčešće tu odlazi, samo ga skrati, onda je mali gubitak, par cm
Link to comment
Fala, za toliko ce biti. A cevku skidam Berghoff krckalicom za orahe posto nemam kljuceve niti francuski kljuc.
za toliko ce ti trebati i kroz 3-7 dana ponovo.kupni ozbiljno crevo za tush, sa fiskalnim rachunom i pedeveom. bila, videla, bilivmi.
Link to comment
Kupovao ja nedavno... oko 700 din. Nemacko! A ima i za stotinu-dve, ko hoce.
Preporučujem duplo pleteno, sa domaćom etiketom je oko 400, navodna italijanska su oko 800. Neki tvrde da "domaćih" i nema, da je sve uvoz iz Kine.
Link to comment
Preporučujem duplo pleteno, sa domaćom etiketom je oko 400, navodna italijanska su oko 800. Neki tvrde da "domaćih" i nema, da je sve uvoz iz Kine.
biliv ju mi, i "italijanska" su iz kine <_<
Link to comment
kupio u gvozdjari, nemacko ime, kinesko poreklo, PDV i fiskalni, 390 din. videcemo koliko ce izdrzati
dobar izbor cene. izmedju 250 i 350 je mnooogo velika razlika :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...