Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

moja greška, nisam mislio na automatsko svetlo, nego onu prenosivu lampu koja se puni
Замало да купим пре неки дан, имала је два туцета ледовки, акумулатор отприлике јачине као за бургију, штека се у струју да се пуни, ледовке вуку око 2 вата. Не сећам се како се зове дућан, про нешто, код бурегџинице "Охрид" - ал' претпостављам да не би палио до Бечкерека за толико :). Цена је била нешто четвороцифрено, 2-3 модела од 1ххх до 2ххх динара, ако се добро сећам.Мора да их има којегде, ако овај има онда нема ко нема.
Link to comment
ne bi, da mi treba i šešir već bih razmislio :D Sutra ću da cunjam po merkur/merkator i sličnim skladištoprodavnicama, možda i nađem nešto.
Imam ja priručnik za odbranu u slučaju napada zombija, mogu da ti ga pozajmim. Ima dosta saveta kako organizovati život u slučaju potpune katastrofe visokotehnološke civilizacije tongue.gif
Link to comment
ne bi, da mi treba i šešir već bih razmislio :D Sutra ću da cunjam po merkur/merkator i sličnim skladištoprodavnicama, možda i nađem nešto.
Одавно нисам спомињао своју бабу? Меркуратор.
Link to comment

Da li neko zna gde moze da se nadje (u Nisu ili Beogradu) Pictionary... Bilo je ranije po Turbo Limacu u Nisu ali kako je isti zatvoren pre par meseci nemam pojma gde da trazim

Link to comment

Znam da mozda nije za ovu temu, ali ne mogu da nadjem nigde,, ni u oglasima ne postoji:Zna li neko nekoga u Srbiji koji uvozi/unosi Apple telefone (potrebna su mi dva Iphone-a 3Gs)?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...