Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

si nasao miska nedje? ako jesi i ako je dostupno plebsu, pliiiszszsz, podeli sa zainteresovanima...
Mrka kapa. Za sada. Zvao sam i čoveka koji mi je to srezao pre par godina ali ni on ne zna gde mu je. :isuse: Ali čim nađem kačim na rapidshare ili već negde.
Link to comment
Hlorheksidin glukonat na veliko?
Što? Udarila parodontopatija na tvoje krdo slonova?Proveri kod njih, ako ga nemaju na prodaju znam da ga koriste u svojoj proizvodnji, pa te možda mogu uputiti na svog dobavljača. Edited by dig_chohano
Link to comment

Imam par gnusnih pitanja.Gde mogu da kupim loj?Može li se jagnjeća skrama kupiti zasebno?Meni bi u stvari trebao ovčji želudac, ali sumnjam da to ima negde.A gde se kupuje ono za punjenje kobasica? Ja u stvari hoću da naučim da pravim haggis, a čitam da se komercijalni haggis ne pakuje u želudac nego u, jebote kako se to kaže, opnu za kobasice. Kako se to zove uopšte?

Edited by vasudeva418
Link to comment
Meni bi u stvari trebao ovčji želudac, ali sumnjam da to ima negde.
Sve što tražiš je omiljena 'rana za naše mačke na selu.EDIT:Crevo za kobaje. Edited by halloween
Link to comment
Sve što tražiš je omiljena 'rana za naše mačke na selu.Je l' to pravis haggis?
Da, fala :) crevo, to. Disleksija udara. Edited by vasudeva418
Link to comment

Ne znam baš da li će biti klanja ovaca, ali jaganjaca hoće. Javiću ti kad se to dogodi, ako se u međuvremenu ne snađeš i ne mine te želja za tim, tim... specijalitetima.

Link to comment
Ne znam baš da li će biti klanja ovaca, ali jaganjaca hoće. Javiću ti kad se to dogodi, ako se u međuvremenu ne snađeš i ne mine te želja za tim, tim... specijalitetima.
Neće me minuti želja! Znači od tebe obećanje za te....te...specijalitete kada dođe vreme, a u međuvremenu ću obilaziti mesare i moljakati za otpatke, eksperimentisaću sa onim što mi daju.
Link to comment
Imam par gnusnih pitanja.Gde mogu da kupim loj?Može li se jagnjeća skrama kupiti zasebno?Meni bi u stvari trebao ovčji želudac, ali sumnjam da to ima negde.A gde se kupuje ono za punjenje kobasica? Ja u stvari hoću da naučim da pravim haggis, a čitam da se komercijalni haggis ne pakuje u želudac nego u, jebote kako se to kaže, opnu za kobasice. Kako se to zove uopšte?
tesko da prodaju na komad, ali mozda se usunjas u fabriku ... http://www.koteks-viscofan.com/onama.htm
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...