Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde ima da se kupe obicne 3D naocare (nikakva polarizacijska sranja, nego crveni i plavi filter)
ja, svojevremeno, otisao u prodavnicu dvd filmova i trazio bilo koji 3d film. na kraju zavrsio sa decom spijunima 3d, al' sam bar dosao do naocara! :lol:
Link to comment
vidjao sam to X puta kod jednog lika na pocetku Kalemegdana (tamo gde babe prodaju sustikle), prodavao je i petokrake i drugu socijalisticku parafernaliju. Lepo je vreme ovih dana, moguce je da je tamo.
Iskreno, ja bih to :blush:primio na poklon
Link to comment
gde se moze kupiti onaj crveni nozic sto se rasklapa u sto nekih seciva i bociva?poz
ti oces Victorinox ili Wenger svajcarski noz. ima, na primer, u TC Usce radnja koja ima te dzidza bidze.
Link to comment
ti oces Victorinox ili Wenger svajcarski noz. ima, na primer, u TC Usce radnja koja ima te dzidza bidze.
posto sam nbgd challenged, treba mi nesto s ove strane reke. ako ima.pozneko mi je pomenuo radnju u prizrenskoj, ali ne znam ni kako se zove, ni u kom delu :( Edited by le petit nicolas
Link to comment
ti oces Victorinox ili Wenger svajcarski noz. ima, na primer, u TC Usce radnja koja ima te dzidza bidze.
novi merkator, negde oko polovine, gde ima ono izmedju, odma preko puta peshkira i bademantila.(zverski dobro objashnjavam! :D) Edited by thermal bug
Link to comment
posto sam nbgd challenged, treba mi nesto s ove strane reke. ako ima.pozneko mi je pomenuo radnju u prizrenskoj, ali ne znam ni kako se zove, ni u kom delu :(
ja sam svojevremeno kupio jedan u bandfuru ex snajperu u masarikovoj, preko puta beogradjanke (uđeš u onaj pasaž kod parkinga)a imaš možda i u prizrenskoj kad kreneš od zelenjaka ka moskvi, sa desne strane. pored skejt šopa. Edited by McCabe
Link to comment

Hmm, pre x godina su u izlogu jedne radnje kada se krene iz Makedonske ka Trgu republike (malo pre staklenca) stalno bili izlozeni Swiss Army nozevi (i satovi i jos neke sitnice). Ne znam da li toga jos ima. Jel Europen i dalje uvoznik?

Link to comment

sta vi svasta znate :Hail: bas vam hvala . i u majorovo ime. naime, minor se nedavno opako naoruzao kod trecih lica, a sunce mamino izvisilo. otad mene pridavljuje.idem sad mirno da spavam. vazan dan je predamnom ^_^ .pozel sam potrefila ovog sto se klanja, da ne zabasam u fuzbalski atar :unsure:edit svih edita: :frust: pa danas sam bila u staklencu, i u army shopu! de se ne setih te s ulazom iz makedonske!

Edited by le petit nicolas
Link to comment
edit svih edita: :frust: pa danas sam bila u staklencu, i u army shopu! de se ne setih te s ulazom iz makedonske!
bio i ja bas tu. video 1 gospodju u Alpha jakni i martinkama, kupuje nove magnumke djetetu :huh:
Link to comment
bio i ja bas tu. video 1 gospodju u Alpha jakni i martinkama, kupuje nove magnumke djetetu :huh:
Valja overiti i Europen na Obilićevom vencu, malo pre ulaza u City passage. U izlogu su pretežno satovi, ali ima i Piatnikovih igraćih karata i Victorinoxa.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...