Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Hvala Luciji i ajgoru i ostalima. Prva sledeća poseta. Nikada nisam probao mate (to nije čaj, jel?), a hvalite? I naravno da su i dobri kompleti za čaj stvar koja dodaje na užitku, ma koliko snoberajski delovalo. Rooibos ne volim. A najviše me raduje što imaju Darjeeling FTGFOP cool.gif (znate tu foru? da akronim zapravo znači "Far Too Good For Ordinary People" :D ). Yippie!Nego, ima li topik posvećen čaju i čajoljupcima? Sudeći po ljudstvu i reakcijama, bilo bi materijala. Mene sramota da među prijateljima pričam o tome jer samom sebi ličim na nekog snoba koji raspravlja o "esenciji vanile" u šardoneu iz 1978. A priča o čaju i njegovim karakteristikama i sofistikacijama je zapravo još gora od toga..

Edited by Buck Naked
Link to comment
u Višnjićevoj pored pekare Suncokret (mislim da je broj 4)
osim te :D
kakav to kišobran imaš, kada ga vredi popravljati? Kladim se da ima mač u dršci...
ima antenu za wireless, pomaže mi u kriznim trenucima :blush: Edited by Kelt
Link to comment
gde popravljaju kišobrane?
Osim u Višnjićevoj, ima i u Resavskoj br.34, u butiku Jazz. U izlogu je odeća i razni kišobrani, dobrog kvaliteta oko 3000-4000 dinara. Oni su prvenstveno prodavnica, ali je vlasnik prihvatao i popravku kišobrana. Valjda se nekada samo time i bavio, ali mu se više nije isplatilo pa popravke radi usput. Edited by halloween
Link to comment

Brankodeks je domaci i cesto su popusti, trebalo bi da nadjes u onom cenovnom rangu o kome si govorio-M&S su moj favorit, jer volim da se oblacim kao deda na poslu + imaju i velike brojeve. Malo su skuplji ali ima svasta da se nadje. Moj ti je predlog kombinacija sako + pantalone pre nego odelo. Lakse ces da kombinujes ako moras da pocnes tako da se oblacis za posao pa budes nabavljao jos stvariedit: sada sam ti video prvi post, znaci nije za pos‚osmile.gifdrugi editisuse.gif Koji sam glupak. Nije brankodeks, nego prvi maj pirot, sada se drugacije nesto zove, radnja je u kralja petra 26

Edited by dusan1975
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...