Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

ljuttko, hvala! do tog maxija nisam još stigla, juče sam proverila u jedinoj privatnoj apoteci na bulevaru prekoputa metropola (prima 3) - nije im bilo jasno zašto tražim zeleni čaj kod njih, imaju naravno samo biljne. biće da sam promašila apoteku/ulicu. ali zato juče sasvim slučajno saznam (naletim na poznanicu iz doba čajanki u KČ) da su moje nade materijalizovane! navodno postoji od nedavno u ušću nova prodavnica specijalizovana za čajeve i sve uz njih! :Hail: reče da se zove nešto kao little tree i da je bilzu stepenica - ali namirisaću je već sa vrata :)
Prima 3 (kao i ostale iz tog lanca, jedna je valjda u bolnici "Sv. Sava") je onomad, pre sedam-osam godina, uredno imala Twinigsove čajeve u limenkama po 100 grama. Zavisnici od zelenog i crnog čaja to i dalje pamte iako odavno imamo i bolje i jeftinije izvore. Nadam se da če KČ vaskrsnuti u nekom obliku, jerbo ih je Maxi načisto rasturio - matična firma "Rigden" je od avgusta u blokadi, sajt se više ni ne vidi (čak ni obaveštenje za veleprodaju) itd.
Link to comment

roknucu se, zaboravio sam jednu rec.kako se ono kaze bese kada nesto pricas, pa onda privremeno skrenes na neki potpuno drugi tok price?

Link to comment

imam neku van gog solju sto mi sestra dovukla iz holandije za kafu i caj. pa, malo mi je ispala iz ruke onomad i malo joj je otpalo uvo. dugo nisam lepila stvari (a polomljenu keramiku od pre 30 godina kada sam kao dete razbila neku ukrasnu ciniju u paramparcad, i sama je zalepila oho lepkom pre dolaska mojih s posla. eno je stoji citava i dan-danas), a ovo je stvar koju kad zalepim zelim i da koristim za tople napitke.moli se dobra dusa da mi napise tacan naziv nekog super lepila i mesto gde se to moze pazariti u beogradu, ali da to stvarno radi posao. mogu ja da odem u knjizaru i kazem dajte mi nesto, ali nekako nemam poverenja...

Edited by PointTaken
Link to comment

nekidan koristio oho lepak za slican problem, odlicno mi odradio posao.imao i super lepak onaj sto reklamiraju sa likom sto visi naglavacke, cenim da bi isto odradio posao, al sam se nekako uzeleo mirisa ohoa. ako imas sve delove, tojest ako nije veliki zazor, svaki ce ti odraditi posao, jedino sto ces morati rukama da drzis cvrsto pripijeno, dok ne uvati.

Link to comment
al sam se nekako uzeleo mirisa ohoa. ...ako imas sve delove, tojest ako nije veliki zazor
:) hvala ti, toni. (i ja volim oho, kao mala sam samo nesto lepila... i lomila, doduse)imam samo 2 dela, uvo i solju. probacu oho onda... klasika je zakon.
Link to comment
Prima 3 (kao i ostale iz tog lanca, jedna je valjda u bolnici "Sv. Sava") je onomad, pre sedam-osam godina, uredno imala Twinigsove čajeve u limenkama po 100 grama. Zavisnici od zelenog i crnog čaja to i dalje pamte iako odavno imamo i bolje i jeftinije izvore. Nadam se da če KČ vaskrsnuti u nekom obliku, jerbo ih je Maxi načisto rasturio - matična firma "Rigden" je od avgusta u blokadi, sajt se više ni ne vidi (čak ni obaveštenje za veleprodaju) itd.
Eto još jedan...Pričao mi čovek da je maxi tako preuzeo neku "malu" firmu koja je trgovala zobalicama na meru...Uvukao ih u maxi a onda ih finansijski "iznurio" neplaćanjem pa se ponudio kao da ih spasi tako što će da ih kupi....Nego jel ima negde "stabilan" prodavac Twinings čajeva u limenkama sve teže nalazim pogotovo sa NBG strane... Edited by veljaGB
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...