Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Да Зрењанин још има фабрику шешира, не бих питао, али... где се сад купују шешири? Нарочито већи бројеви. Не бих сад да :Д:ишем, али по последњем мерењу, 62 (стара кројачка пантљика, вероватно мало истегљена).
sunce ti jebem, glavatiji si i od mene!rispek!
Link to comment
taj vero zira ima samo čaj za ljubavnike a to mi ne treba.
Velika privatna apoteka preko puta Metropola imala je uvozne cajeve raznih vrsta, fensi kutije bile i u izlogu, cenim da je bilo i zelenog. E sad zasto i otkuda taj asortiman u apoteci, pitanje je ali u toj apoteci ima svega neobicnog i neobicno lepog pored lekova
Link to comment
Да Зрењанин још има фабрику шешира, не бих питао, али... где се сад купују шешири? Нарочито већи бројеви. Не бих сад да :Д:ишем, али по последњем мерењу, 62 (стара кројачка пантљика, вероватно мало истегљена).
Danas je moj dan za deljenje odgovora koji mozebiti jesu ispravni a moze biti i nisu :lol: ali treba proveriti. Neki Zrenjaninci su mi onomad rekli da istina fabrike vise nema ali da u magacinu stoji izvesna kolicina sesira i da su u dobrom stanju, samo treba tamo otici, najaviti se osobi zaduzenoj za prodaju telefonom koji je kako sam razumela naskraban na vratima nekadasnje fabricke prodavnice i vrata ce se otvoriti. Rekose i da su cene preostalog asortimana smesne. Pa ako ti nije predaleko i tesko , proveri, nis ne kosta ;)
Link to comment
Danas je moj dan za deljenje odgovora koji mozebiti jesu ispravni a moze biti i nisu :lol: ali treba proveriti. Neki Zrenjaninci su mi onomad rekli da istina fabrike vise nema ali da u magacinu stoji izvesna kolicina sesira i da su u dobrom stanju, samo treba tamo otici, najaviti se osobi zaduzenoj za prodaju telefonom koji je kako sam razumela naskraban na vratima nekadasnje fabricke prodavnice i vrata ce se otvoriti. Rekose i da su cene preostalog asortimana smesne. Pa ako ti nije predaleko i tesko , proveri, nis ne kosta ;)
Има да узмемо сва четири, неће да се баци :)Није далеко уопште, три ћошка од центра.
Link to comment
Koja foto radnja radi sada (nedelja popodne) u BG? Po mogucestvu u centru, al moze i bilo gde.Hvala :)
COLOR FOTO – Svetogorska 4, 3245 982radi do 22h Edited by vasudeva418
Link to comment
taj vero zira ima samo čaj za ljubavnike a to mi ne treba. mislim taj čaj. a ta lusterdžinica pored jeste puna ali nekako kičerski.
Ako jos nisi nasla zeleni caj u velikom Maxiju u Sarajevskoj upravo videh - zaliha iz Kuce caja jos uvek prisutna, jedna kesica 261 dinar i ima ih poprilcno
Link to comment

pa potrpaj ih u karavana, za cega ti inace sluzi?izbacio gugl, valda nisu isti sto ih vec zoves: www.cargotransport.rs/onama.html

Edited by ToniAdams
Link to comment
jel ima neko semu za neki kamion za prevoz stoke?treba da prevezem neke ovce od vrsca do smedereva, niko mi se ne javlja ne telefon. hilfe?! angry.gif
Види са неком туристичком агенцијом, они имају искуства са овцама :P.
Link to comment
Ako jos nisi nasla zeleni caj u velikom Maxiju u Sarajevskoj upravo videh - zaliha iz Kuce caja jos uvek prisutna, jedna kesica 261 dinar i ima ih poprilcno
ljuttko, hvala! do tog maxija nisam još stigla, juče sam proverila u jedinoj privatnoj apoteci na bulevaru prekoputa metropola (prima 3) - nije im bilo jasno zašto tražim zeleni čaj kod njih, imaju naravno samo biljne. biće da sam promašila apoteku/ulicu. ali zato juče sasvim slučajno saznam (naletim na poznanicu iz doba čajanki u KČ) da su moje nade materijalizovane! navodno postoji od nedavno u ušću nova prodavnica specijalizovana za čajeve i sve uz njih! :Hail: reče da se zove nešto kao little tree i da je bilzu stepenica - ali namirisaću je već sa vrata :) Edited by Lucia
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...