Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

edit:nisam videla vasin post...kako to mislish bice reciklirano za dva sata?imam 30tak gajbi toga,pa to je 1 gomila
ne znam za vas u NS, ali mi u BG imamo čitavu armiju ljudi koji se bave skupljanjem sekundarnih sirovina. Neki imaju bicikle, neki sami vuku kolica, neki su kolima ili na konjima/traktorima.
Link to comment
edit:nisam videla vasin post...kako to mislish bice reciklirano za dva sata?imam 30tak gajbi toga,pa to je 1 gomila
mislim da ce doci sakupljaci sekundarnih sirovina i veselo odneti u roku od dva sata sluzbenim vozilomtebi to resava problem, a njima donosi novac, svima dobrofilm-pd_9_display.jpg Edited by vasudeva418
Link to comment

Zelene čajeve? :huh: Naravno ne noname trunje u filter vrećicama nego one prave, u listićima i cvetićima, zvučnih imena, firmirane :wub: Kuća čaja je izgleda potpuno propala, ostao nam samo Apropo a tamo od čistih zelenih čajeva samo bancha, sencha (noname) i long jing! A ja navučena na mirise i ukuse iz zlatnog doba Kuće čaja, potrošila poslednje zalihe u nadi da će KČ oživeti! Čak sam pre par sedmica u Francuskoj samo njuškala po čajdžinicama - bi lo chun mi bio na dohvat ruke a ja ga ležerno ostavila za "kasnije", kao da stalno živim u tom obilju a ne u ovoj pustinji. :cry: Ali nada umire poslednja, sad imam čak dve:- da se negde još mogu naći zatureni čajevi KČ- da se negde pojavila nova firma za prodaju čajevaTo "negde" zamišljam u rasponu od zabačenih prodavničica do velikih tržnih centara, na koje će mi ukazati prstom neko sa PPP :) Now drinking: nettle tea

Link to comment
mislim da ce doci sakupljaci sekundarnih sirovina i veselo odneti u roku od dva sata sluzbenim vozilomtebi to resava problem, a njima donosi novac, svima dobro
to nema u mom seluali ako imash neki broj telefona da ih zovem da dodju po to sve
Link to comment
- da se negde još mogu naći zatureni čajevi KČ- da se negde pojavila nova firma za prodaju čajeva
Imale su u velikim Maksijima da se kupe. Sigurno je da ih ima još uvek, slabo im je išla prodaja zbog cene (pretpostavljam da oni koji piju takav čaj su išli direktno u Mileševsku). Ne znam da li sam videla baš zeleni, pre će biti mešavine, ali sigurno je iz KČ.
Link to comment
Imale su u velikim Maksijima da se kupe. Sigurno je da ih ima još uvek, slabo im je išla prodaja zbog cene (pretpostavljam da oni koji piju takav čaj su išli direktno u Mileševsku). Ne znam da li sam videla baš zeleni, pre će biti mešavine, ali sigurno je iz KČ.
Taj Maxi ih je i oterao u propast, koliko se sećam. Ali nema ni tamo, bar u par većih u centru koji su mi usput. U Vero Ziri videla sam samo par njihovih voćnih mešavina tipa "čaj za ljubavnike". Toliko sam sama istražila. Možda ima u drugim Vero, Idea, Maxi hipermarketima - a možda se pojave neki novi uvoznici da popune prostor, iako mnogo mi žao za KČ. Hvala Halloween i srećan ti praznik! :) Neću biti za vikend ovde, uspešan trick-or-treating!
Link to comment
Taj Maxi ih je i oterao u propast, koliko se sećam. Ali nema ni tamo, bar u par većih u centru koji su mi usput. U Vero Ziri videla sam samo par njihovih voćnih mešavina tipa "čaj za ljubavnike". Toliko sam sama istražila. Možda ima u drugim Vero, Idea, Maxi hipermarketima - a možda se pojave neki novi uvoznici da popune prostor, iako mnogo mi žao za KČ.
bilo je u lilijima, tih chajeva, ne znam dal josh ima...nego drugo: treba mi radnja sa lusterima, mnoooogo lustera, sa prave strane, znach s nashe strane. dosad sam uradila novi merkator i jednu veliku radnju u blokovima, naravno ne nashla nishta (nije sto nema, neg sto su zahtevi specifichni!) i gde josh da trazi gospoja luster svog zivota?
Link to comment
bilo je u lilijima, tih chajeva, ne znam dal josh ima...nego drugo: treba mi radnja sa lusterima, mnoooogo lustera, sa prave strane, znach s nashe strane. dosad sam uradila novi merkator i jednu veliku radnju u blokovima, naravno ne nashla nishta (nije sto nema, neg sto su zahtevi specifichni!) i gde josh da trazi gospoja luster svog zivota?
Jel to ona radnja pored Neptuna u onoj zeleno-beloj zgradi ? mislim da ima neka radnja pored auto puta (u smeru ka NBG-u) tamo kod Dusanovca ...
Link to comment
- da se negde još mogu naći zatureni čajevi KČ
VeroThermal: imas veliku lusterdzinicu u Dimitrija Tucovica odma kod Vera, mozete i da se nadjete vas dve pa da idete posle u neko zezanje Edited by vasudeva418
Link to comment

Да Зрењанин још има фабрику шешира, не бих питао, али... где се сад купују шешири? Нарочито већи бројеви. Не бих сад да :Д:ишем, али по последњем мерењу, 62 (стара кројачка пантљика, вероватно мало истегљена).

Link to comment

ama ja pitam za pravu stranu, ne za kod vas! ne mogu da planinarim po lustere, neam kad ^_^(jeste, ova u bloku je kod neptuna, pitao neko. ima 1 sila skalamerija, al jok za nas :()

Edited by thermal bug
Link to comment
Thermal: imas veliku lusterdzinicu u Dimitrija Tucovica odma kod Vera, mozete i da se nadjete vas dve pa da idete posle u neko zezanje
jel to isto novolux, ne mogu sad da se setim.taj novolux ima sve i svasta, cak i crne cetke za klonju, ali su cene ihahaj. ja se primila na ovaj crni kocka luster, otprilike pola prosecne srpske plate.termal, imas u merkuru neke relativno neutralne lustere, nisu dramaticno skupi. nisam bila u kiki nikad, ali znam da su nam na poslu kupili neke fensismensi neonke za male pare.meni treba nesto sto bi moglo da zameni one starinske metalne stalke za cvece, da moze da stane nekoliko saksija. ko neki veliki civiluk, ali da ima postolja za saksije. pitala limara ispod djerma, reko mi da spremim dvesta jura. aha.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...