Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Drzac za noge ispod stola...nesto ovako npr.post-643-12874694176341.jpgIma li toga negde po BGu i ako ima zna li neko cene? Ja gledao po ovim mega marketima i nisam uspeo da nadjem...treba mi za kancelariju otpadose mi noge od ovolikog sedenja :)

Link to comment
Drzac za noge ispod stola...nesto ovako npr.post-643-12874694176341.jpgIma li toga negde po BGu i ako ima zna li neko cene? Ja gledao po ovim mega marketima i nisam uspeo da nadjem...treba mi za kancelariju otpadose mi noge od ovolikog sedenja :)
meni stari otac pravio drvene stolichice za noge, isto tako kose, josh pre 10 godina, ne znala da to postoji u komercijalnom obliku :o
Link to comment

na putu kroz institucije negde zagubila taj gadget, isto bio hand made :( .sad odmaram noge na stiroporskom umetku (valjda od nekog racunarskog kucista, ono sto tave ta trane, da se ne olupa u putu). visina i sirina - pravi. i ne skripi pri vrpoljenju. ^_^ poz

Edited by le petit nicolas
Link to comment
na putu kroz institucije negde zagubila taj gadget, isto bio hand made :( .sad odmaram noge na stiroporskom umetku (valjda od nekog racunarskog kucista, ono sto tave ta trane, da se ne olupa u putu). visina i sirina - pravi. i ne skripi pri vrpoljenju. ^_^ poz
eto vidish. mi mislile da mi izmislile :D
Link to comment
Drzac za noge ispod stola...nesto ovako npr.post-643-12874694176341.jpgIma li toga negde po BGu i ako ima zna li neko cene? Ja gledao po ovim mega marketima i nisam uspeo da nadjem...treba mi za kancelariju otpadose mi noge od ovolikog sedenja :)
nije takvo, nego frizerski "stalak za noge" i vrsi posao. ima kod ovih. nesto smesno kosta, tipa hiljadu dinara.
Link to comment
Drzac za noge ispod stola...nesto ovako npr.post-643-12874694176341.jpgIma li toga negde po BGu i ako ima zna li neko cene? Ja gledao po ovim mega marketima i nisam uspeo da nadjem...treba mi za kancelariju otpadose mi noge od ovolikog sedenja :)
Klackam noge na nečem sličnom već pet godina. Šef kaže da je to kupio kad i stolice, upravo mi je dao katalog iz koga je naručio. Ima estetski različitih modela, zovu se "postolje za noge". Bolji su od frizerskih koji su fiksni, a ovde lepo klackaš stopala :)Na katalogu su kontakt podaci sledeći:telefon: 014 248 438fax: 014 248 838e-mail: asimpeks@sbb.rswww.asimpeks.comNadam se da i posle 5+ godina postoje i imaju ovo u ponudi.edit:Postoje bar na Internetu i imaju isto u online katalogu:Postolja za nogeMoja klackalica je ova pod G. Edited by Lucia
Link to comment

Сијалице на ледовке, и да нису жуте. Дозлопиздело ми жуто још из давних прадавних времена кад је Крка још пишкио у прашину, жаруља још и греје... Ове савијаче садрже живу, ко зна шта зраче (килав је тај трафо што стане у грло)... елем светлеће диоде имају тако лепо млечнобело-плавкастобуљичасту боју, да сам закључио да ми то треба. Ем још и штеде онолико, ваљда 20 пута мањеИма ли то негде, или да почнем да размишљам о производњи cool.gif?

Link to comment
ima da se kupi u Bg po raznim marketima tipa Merkator, Merkur i sličnih, ali daju prilično bedno svetlo. Proizvođač General Electric :wicked:
Дакле кинеско ђубре са жутим филтером. Грррр.Моја омиљена забава у Волмарту, док госпоја пребира по јардажнојрж роби, је била да питам неког доконог волмарџију да ли имају такве светиљке али да нису жуте. Једном је било тако досадно да је поотварао све кутије, и пајз стварно све имају жути филтер.Има ли можда у Сегедину? Треба ми изговор да одем мало :).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...