Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Drugovi i drugarice antifasisti,Pomozite borbi. Ako neko ume da radi subtitles i ima iskustva u tome, nek mi se cim prije javi na PM da mu uvalim da uradi SRB titlove za

. Film traje 68minFilm je francuski ali imam odlicne ENG titlove pa se sa njih moze raditi. Ja zaista ne umem niti znam nekog ko ume. Treba nam to do 1. Nov.Hvala.
Link to comment
glup sam ja a i ne mogu da stignem. Da umem i imam kad, ne bih isko pomoca medj ovom liberalstinom... Liberalstino, pomoste!
Pa posalji ondak, mogu da pokusam.Ne obecavam nista, davno sam se zadnji put zezao sa tim :P
Link to comment

Gde se vadi uverenje o neosudjivanju/nekažnjavanju (ako je to uopšte isi papir ) ? Znam da može u MUPu, a danas mi rekli da može i u Trgovinskom sudu, pa me zanima da li se te dve lokacije razlikuju po nečemu ? (osim što jedna radi, a druga ne :D )

Link to comment
kako da najbrze i najjeftinije posaljem dokument sa jednog mesta na drugo (oba u beogradu) u jednom danu. pri tom da ne izlazim iz kuce.
pa zovi jednu od brojnih kurirskih sluzbi. nije skupo.
Link to comment
kako da najbrze i najjeftinije posaljem dokument sa jednog mesta na drugo (oba u beogradu) u jednom danu. pri tom da ne izlazim iz kuce.
fotografiši i pošalji kao attachment imejlom :naughty:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...