Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

jel ima negde da neko oce da i seche moj pleksiglas?al da je s moje strane, ne mogu da teglim preko reke. ima onaj neki derivat galenike kod bolnice, al oni izgleda oce samo da seku svoj. a glupo mi da kupujem nov, kad vec imam. a i skup je nenormalno.

Link to comment

Ima kod Vuka. Kod one pekare Bulevar neki zavuceni pecato/kljucoresci. Seku pleksiglas laserski. Ti im odneses crtez (mislim u korelu, crvene linije laser prosece, po plavim linijama gravira). Jedina je fora sto nikad ne znas cenu. To onako ofrlje odrede. Ja sam sebi sekla ove: Love-Leyla-sal-i-rukavice-3.jpg

Link to comment
Ima kod Vuka. Kod one pekare Bulevar neki zavuceni pecato/kljucoresci. Seku pleksiglas laserski. Ti im odneses crtez (mislim u korelu, crvene linije laser prosece, po plavim linijama gravira). Jedina je fora sto nikad ne znas cenu. To onako ofrlje odrede. Ja sam sebi sekla ove:
ma meni treba samo da iseku 3 prostachka parchenceta, nikakav korel, nego axb, axc i axd, sve zajedno manje povrshine od 80x40. mislim, sad da me ispadne i sechenje starog skuplje nego kupovina i sechenje novog ^_^i za ovo sto seku svoj pleksi treba me izadje iljadu i pol sve zajedno, a namena mu je krajnje privremena...
Link to comment

Hajd samo napisi sta hoces da dobijes a od cega( dimenzije) i kolika je debljina pleksiglasa, provericu sutra na poslu jel moze i kada pa ti javljam, sa tvoje strane reke bi bio bizmis ako moze :)

ma meni treba samo da iseku 3 prostachka parchenceta, nikakav korel, nego axb, axc i axd, sve zajedno manje povrshine od 80x40. mislim, sad da me ispadne i sechenje starog skuplje nego kupovina i sechenje novog ^_^i za ovo sto seku svoj pleksi treba me izadje iljadu i pol sve zajedno, a namena mu je krajnje privremena...
Link to comment

de ima da se kupe pojedinacni kineski koferi sa ruckom? ne trebaju mi kompleti, nego samo onaj sto u avionu ide iznad glave, 55 x 40 x 20.moze da bude bilo kakvo djubre, samo da je jeftino, treba mi za jednom

Edited by vasudeva418
Link to comment

Pitala majstora, ne može jer se boji da pleksiglas ne pukne, koristimo neku staru mašinu koja je već istupila oštrice.

ma meni treba samo da iseku 3 prostachka parchenceta, nikakav korel, nego axb, axc i axd, sve zajedno manje povrshine od 80x40. mislim, sad da me ispadne i sechenje starog skuplje nego kupovina i sechenje novog ^_^i za ovo sto seku svoj pleksi treba me izadje iljadu i pol sve zajedno, a namena mu je krajnje privremena...
Link to comment
de ima da se kupe pojedinacni kineski koferi sa ruckom? ne trebaju mi kompleti, nego samo onaj sto u avionu ide iznad glave, 55 x 40 x 20.moze da bude bilo kakvo djubre, samo da je jeftino, treba mi za jednom
ne znam šta ti dođe jeftino, ali pogledaj u Home Centru, pre su imali ok ponudu nekih relativno solidnih kofera. Ja uzeo full size kofer za 3k din.
Link to comment

artikal-se-nalazi-negde-u-dnu-radnje-i-na-njega-je-popadala-prasina-posto-je-toliko-ruzan-da-niko-nikada-nije-hteo-da-ga-kupi-jer-je-ruglo-i-za-kinesku-radnju-i-cena-mu-nije-nivelisana-od-prisajedinjenja-Hong-Konga jeftino.

Link to comment

aha, onda zanemari prethodnu izjavu.Realno, kineske radnje su ti najbolje rešenje za to. Sada svuda sem tamo za ispod 2.000 dinara ne možeš da nađeš ništa tog tipa, makar ja nisam uspeo.Čak su i kinezi izašli iz "no name" okvira. Doduše, i kvalitet je na nivou, ova torba koju sam ja kupio je preživela bez ikakvih oštećenja mesec dana vucaranja po evropi, uključujući i benchmark testiranje - let Alitaliom :D

Link to comment

Cini mi se da sam vidjala neku tablu na uglu Sarajevske i Nemanjine. Ranije je bilo i u Resavskoj (blizu coska sa Srpskih vladara), ali za tu sam skoro sigurna da vise ne postoji. I ne znam zasto sam onda nju i spominjala... :unsure:

Link to comment
Jel neko skoro putovao u Jordan? Jel se viza vadi kao ranije, tamo na culasku u zemlju ili mora unapred?
Pitaj na putovanjima, tamo ce Jms pre da vidi
je l zna neko je l ima veseraj u starom gradu (beogradu) amerikan stajl, ono s masinama gde cekas da se opere?
Ja znam par komada na NBG, ne znam preko.
Link to comment
Bilo svojevremeno u Merkuru na Bkosi. Besno su drali.
Mislis na ove?Bodum Kenyapost-295-12868131459272.jpgZato sto ta firma inace dere pa dok se ovi ugrade...Ja ih uvatio u raskoraku kao ostecena kutija, pa na rasprodaji...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...