Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

Da li neko može da mi preporuči neku lokaciju u Beogradu gde mogu da kupim veeeeeeeliku šolju i da mi odštampaju nešto na njoj. Bilo bi zgodno da je i jedno i drugo na istom mestu :)
U Uscu. Ima stand negde po hodnicima.
Link to comment

sestre hemicharke, braco hemichari i ostali.treba mi ko kod nas prodaje flashice sto se vikaju nalgene, izgledaju otprilike ovakong-2100-0004.jpgmoz stalklo, moz plastika, to su one sto imaju fensi dihtovanje...

Link to comment
Prodavala ih je jedna zrenjaninska firma, Bioptifa. Kontakt nemam, al' valjda se javi neka dobra duša iz Zrenjanina :)
nashla ih na apr, rade. fala onoliko.ako se josh neko seti nechega, dobrodosho :)
Link to comment

jel se seća neko gde je jedna dobra forumska duša (helloween, ako ne grešim) okačila fin sažetak koji se odnosi na zakonske posledice i zabranu telemarketinga i sličnih smarača ?opet mi se javljaju iz Mladinske knjige, iako sam im eksplicitno rekao da mi više ništa, nikada, nikako ne šalju.Cenim da će me bolje slušati ako im izrecitujem zakon.

Link to comment
jel se seća neko gde je jedna dobra forumska duša (helloween, ako ne grešim) okačila fin sažetak koji se odnosi na zakonske posledice i zabranu telemarketinga i sličnih smarača ?opet mi se javljaju iz Mladinske knjige, iako sam im eksplicitno rekao da mi više ništa, nikada, nikako ne šalju.Cenim da će me bolje slušati ako im izrecitujem zakon.
Ovde?
Link to comment
jel se seća neko gde je jedna dobra forumska duša (helloween, ako ne grešim) okačila fin sažetak koji se odnosi na zakonske posledice i zabranu telemarketinga i sličnih smarača ?opet mi se javljaju iz Mladinske knjige, iako sam im eksplicitno rekao da mi više ništa, nikada, nikako ne šalju.Cenim da će me bolje slušati ako im izrecitujem zakon.
Имаш тему о заштити потрошача, са краћим цитатом (и нисам нашао кроз форумску срчку, него гуглајући форум), па онда Теофилов чланак, и подужи извод из закона за мене, кад сам га оно тражио.Већ сам једном отправио неке који су ми трећи пут зврндали да сам добио некакву награду, само "по члану 9 закона о оглашавању ви чините прекршај за који могу да вас тужим до 100.000 динара, довиђења и немојте ме никад више звати".Такође, распитао сам се и око технологије: кад не спустиш слушалицу, веза остаје отворена докле год електроника на њој не детектује известан период тишине, не знам тачно колико. Слушалицу оставити поред звучника док вам не затреба. За то време бар са те линије неће моћи да зову никог, а ићи ће им и импулси (мада то за њих није неки трошак).
Link to comment
josh lepshije. fala svima, ovo ce, cijenim, da radi poso :)
Jel ove bas dobro dihtuju? Treba mi za medicinski benzin koga moram da kupujem bar pet puta cesce nego sto mi treba zato sto su ove plasticne flasice katastrofa a starih staklenih sa pampurom vise nema nigde. Edited by jimi
Link to comment
jel se seća neko gde je jedna dobra forumska duša (helloween, ako ne grešim) okačila fin sažetak koji se odnosi na zakonske posledice i zabranu telemarketinga i sličnih smarača ?opet mi se javljaju iz Mladinske knjige, iako sam im eksplicitno rekao da mi više ništa, nikada, nikako ne šalju.Cenim da će me bolje slušati ako im izrecitujem zakon.
Мислим да је довољан разлог да ти сместа упишу одјебеницу у својим тефтерима ако им кажеш да радиш у књижари и да са њиховим књигама имаш посла сваки боговетни дан :) Чељаде са којим сам причао је сместа (али пристојно) окончало разговор. Edited by ajgor
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...