Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

šta je suvi biljni začin? vegeta i slični dodaci ili pomešani peršun, bosiljak i sl. travčice? javlja se u nekim recopisima, a ovakva iskusna domaćica, kakava sam, veze nemam na šta misle.hvala.

Link to comment
šta je suvi biljni začin? vegeta i slični dodaci ili pomešani peršun, bosiljak i sl. travčice? javlja se u nekim recopisima, a ovakva iskusna domaćica, kakava sam, veze nemam na šta misle.hvala.
Hmmm, nisam kuvar ali ću da probam...1. Vegeta kada bi se iz nje odvadio natrijum glutaminat (monosodium glutamate) jer je on zaslužan za 50% ukusa.2. Druga mešavina suvih travki što mi pada na pamet su Herbes de provence. Iz konteksta recepta bi trebalo da bude jasno koje travke od ovih odgovaraju (ili neke treće). Što reče Tazza biće da je Vegeta.
Link to comment

Da li neko može da mi preporuči neku lokaciju u Beogradu gde mogu da kupim veeeeeeeliku šolju i da mi odštampaju nešto na njoj. Bilo bi zgodno da je i jedno i drugo na istom mestu :)

Link to comment
pa što ne skineš sa torenata, crna bubo?
druze. kao prvo: ja torenta u zivotu nisam videla. kao drugo: chak i u tom stanju blazenog neznanja, mene ljubazni internet provajder svako malo progoni da sam krshila nechija autorska prava. torentom. koji u zivotu nisam videla. zamisli na sta bi lichilo da jesam? :ph34r:i ovako si prijetimo sudom, advokatima, policijom i medjunarodnim procesima. ko da sam ubila yebenog franju ferdinanda. mislim, da skinem samo i sheshir indijane dzonsa, valjda bi mi ubpok lichno (ili koja god skalamerija da se bavi fantastichnim prestupima gospodja u najboljim godinama) sleteo na terasu, prokletim helikopterom ^_^ocu detetu da kupim ljucki. ocu. sta cu ^_^ Edited by thermal bug
Link to comment

ima u prolazu između Moskve i McDonaldsa solidan izbor savršeno potpuno totalno legalnih, licenciranih* DVDeva.

Ovo za slučaj da ti UBPOK gleda šta čitaš na forumu. A i meni :D

Link to comment

postovana drugarice majko bubo,distributerska druzina "daltons & mom" nudi sledece naslove, u nastavcima, za sve ukuse:indiana jones,alien,rocky,rambo,terminator (ovo mogu i da glumim, znam sve. i unazad :wacko: ),die hard...i jos mnogo toga. akcija, drama, napetos :naughty::cry::ph34r: pozps. isporuka pouzecem.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...