Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

ima li neko prevod za ovu osmu epizodu?mama me cima svakih pola sata da pita kad ce prevod...
Kad imaš takvih problema, učlani se na prijevodi-online. Tamo ti se pod Upload nalaze prevodi koji još nisu prosleđeni na sajt... Mislim, eto kao rešenje za inače...EDIT: Sad vidim da prevod ove epizode još nisu prebacili, a neko ga je uploadovao još pre 5-6 sati... Dakle, kada se učlaniš, pojaviće ti se stavka Upload, pa odeš tamo i skineš još neprosleđeni prevod... Edited by Ajant23
Link to comment

Neki duhovit lik prevodio "sta ima za jelo?" a on dodao "budjav lebac"... i na cak 2 mesta predvideo mesto za "neku smor reklamu"Sto se epizode tice... baja mora da bude

pandur, sto je bilo veoma predvidljivo. Inace smatram da Lok zeli Arona da bi ga nasledio, posto su obojica imali "ludu majku" i da ce pokusati da iskoristi Kejt da ga dovede do njega.

Nista specijalno se nije desilo, sve vise mislim da necemo doziveti nikakav specijalni, ultra komplikovani obrt, nego neki "logican" kraj.

Link to comment
Kad imaš takvih problema, učlani se na prijevodi-online. Tamo ti se pod Upload nalaze prevodi koji još nisu prosleđeni na sajt... Mislim, eto kao rešenje za inače...EDIT: Sad vidim da prevod ove epizode još nisu prebacili, a neko ga je uploadovao još pre 5-6 sati... Dakle, kada se učlaniš, pojaviće ti se stavka Upload, pa odeš tamo i skineš još neprosleđeni prevod...
nasla, thanks.obicno tamo prvo i proverim, al ih nije bilo, pa sam nasla na div-x titlovi sa lost-serbia ili kako vec glasi sajt.
Link to comment
bulja epizoda ... ali sam srecan jer se nadam da nam je dru Toni napokon izdrk uzivao u gledanju garave pirgave :)
nisam jebiga.gazza kaze da je kejt simbol sveg zla 90tih.
Link to comment

Najzanimljivija teorija na net-u u pogledu Losta je, da je Vidmor u zatvorenoj sobi na podmornici zatočio Dezmonda i da ga je doveo na ostrvo kao protivtežu Loku :D

Link to comment

pa dobro, nije prelosa epizoda. malo me cudi sojerova "odanost" laznom loku. sama ideja da se ponovo poleti avionom koji se srusio je prilicno debilna, sumnjam da mu je sojer poverovao. ovako mu daje mnogo veliku prednost. saznajemo da je vidmor mogucno u dzejkobovljevoj sluzbi, ili da je strana za sebe, sto bi mi mozda bilo zanimljivo. veliki plusovi: nema dzeka, kejt je slatkicaveliki minusi: ziva sarlot koja ne zna za bulit sa mekvinom, nema tehnomagijskih elemenata, suva mehanika

Edited by ToniAdams
Link to comment

jebote, koji si ti simbol devedesetih <_< avion se nije srusio, lapidus ga je spustio na pistu [yet another briljantni trijumf lost CGI-ja] koju su, upravo nasi heroji gradili u trecoj sezoni. elem, nije losha epizoda. slabija od dr. linus, ali pristojna. kul mi je locke u ovom roditeljskom modu, kad grdi claire :D

Link to comment

jebote, koliko sam prolupao.naravno da su ga spustili, ne znam ni sam sta pisem.a nebitno jebiga, opet mislim da je teze izvodljivo poleteti avijonom na pescanoj podlozi.izlapeo sam, svakako.edit: jes super lok u ulozi strogog ali pravednog ocuha.a to me dovede do jos 1 minusa - chick fight je prekratko trajao :(

Edited by ToniAdams
Link to comment
malo me cudi sojerova "odanost" laznom loku. sama ideja da se ponovo poleti avionom koji se srusio je prilicno debilna, sumnjam da mu je sojer poverovao.
Pa zar nije rekao na kraju da ce da mazne podmornicu?
Link to comment
jebote, koliko sam prolupao.naravno da su ga spustili, ne znam ni sam sta pisem.a nebitno jebiga, opet mislim da je teze izvodljivo poleteti avijonom na pescanoj podlozi.izlapeo sam, svakako.edit: jes super lok u ulozi strogog ali pravednog ocuha.a to me dovede do jos 1 minusa - chick fight je prekratko trajao :(
pretpostavljam da si pozeleo da se u sred kratkog fajta, krecuci se unazad, sapletu o mini bazen pun cokolade i upadnu u njega, a onda krece lick me battle :lol:edit : ne mogu da kazem da mi to nije palo na pamet u toku pomenute scene :o Edited by 8-walker
Link to comment

kler je luda, kejt je zbunjena :(edit: da bi avion mogao da poleti, ekipa u kojoj je lapidus i sojerova moraju da se spoje. a to znaci dzek i sojer zajedno.sad, znamo li sta zna sojer, i zasto racuna sa podmornicom a ne avionom?

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...