Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

pedofilu !
22 godine...taman :Dnego, matori lajnus mi skroz sjebao koncepciju kad je rekao da su oni bili na ostrvu pa morali iz nekog razloga da odu
Link to comment

pusti ti to koliko ima u real life .. tamo glumi 16ogodisnjakinju cool.gifedit

nego, sad mi se namece pitanje, odakle aleksandra u americi ? zar mira nije francuskinja ... kakva je sudbina odvela do amerike nju i cerku ? mozda su i oni bili na ostrvu kao i ben

Edited by 8-walker
Link to comment
pa ne moz sam sebe, drugi mogu ga.epizoda mi slabija od predhodne 3.bez kejt fakticki i nije epizoda, mada je i mala slatkica fakat. Edited by ToniAdams
Link to comment

kako se ben uopste vratio na ostrvo, kad mu je receno da nece moci ako okrene tocak?i sto se dzejkob cudi to ga je ben ubio?nema ovdje transparentnosti <_<bilo bi kul da je samo ostrvo magicno, a ostale da je moguce zajebati (te da nasa momcad ubije i dzejkoba i crnog)bilo bi nekul da dzek i sojer ostanu na ostrvuviseznacan kraj nam sljedujei da. kako je vidmor nasao ostrvo? pomocu dzejkoba, ili naprotiv, zato sto je dzejkob mrtva? ili je nezavisni agent?jel benu krvario nos dok je kopao grob?treba li kandidatima kosntanta?

Edited by morgana
Link to comment
i da. kako je vidmor nasao ostrvo? pomocu dzejkoba, ili naprotiv, zato sto je dzejkob mrtva? ili je nezavisni agent?
Hm, ono što znamo je da je Jacob znao da Widmore dolazi na ostrvo, jer je u Lighthouse epizodi i rekao Hugu da "neko stiže na ostrvo i treba mu pomoći da ga nađe". Sad, ona fora sa ogledalima koje je Džek polupao je sporedni efekat, a možda i neki način da se Widmoru da hint gde ostrvo može biti...edit: ovo sad otvara sasvim nove teorije zavere. Da li Jacob navija za dolazak Widmora i šta to sve sa sobom nosi...? Edited by Spirit
Link to comment
kako se ben uopste vratio na ostrvo, kad mu je receno da nece moci ako okrene tocak?i da. kako je vidmor nasao ostrvo? pomocu dzejkoba, ili naprotiv, zato sto je dzejkob mrtva? ili je nezavisni agent?treba li kandidatima kosntanta?
Ja mislim da iza svega stoji gospođa Hoking. Ona je Benu i ostalima pomogla da pronađu koordinate ostrva u onoj stanici ispod crkve, zatim, srela je Vidmora ispred bolnice, mogla je i njemu da šapne kuda da prođe (pravac 305?), a sve zbog osećaja krivice zbog ubistva sina. Mislim da je to dovoljna konstanta.Ne smemo zaboraviti da je nekada ona bila vođa Adersa, samim tim, sigurno je primala instrukcije od Džejkoba.
Link to comment
Hm, ono što znamo je da je Jacob znao da Widmore dolazi na ostrvo, jer je u Lighthouse epizodi i rekao Hugu da "neko stiže na ostrvo i treba mu pomoći da ga nađe". Sad, ona fora sa ogledalima koje je Džek polupao je sporedni efekat, a možda i neki način da se Widmoru da hint gde ostrvo može biti...edit: ovo sad otvara sasvim nove teorije zavere. Da li Jacob navija za dolazak Widmora i šta to sve sa sobom nosi...?
Ja mislim da iza svega stoji gospođa Hoking. Ona je Benu i ostalima pomogla da pronađu koordinate ostrva u onoj stanici ispod crkve, zatim, srela je Vidmora ispred bolnice, mogla je i njemu da šapne kuda da prođe (pravac 305?), a sve zbog osećaja krivice zbog ubistva sina. Mislim da je to dovoljna konstanta.Ne smemo zaboraviti da je nekada ona bila vođa Adersa, samim tim, sigurno je primala instrukcije od Džejkoba.
i jedno i drugo mi zvuci sasvim logicno*ali mislim da, osim sto je ostrvo nemoguce naci bez pomoci hokingove, moze da postoji jos neki razlog zasto je benu receno da poslije tocka nema nazad* s tim da je hokingova u tom slucaju morala znati za cijeli tok dogadjaja i eventualno promijenjen polozaj ostrva poslije bombe Edited by morgana
Link to comment

Epizoda je onako, recimo 3-, ali ima i svojih dobrih strananpr.

Sada sam uverena da je Vidmor došao na ostrvo da uhvati i zarobi Loka za neke svoje potrebe. Možda kao čudesni eksponat u zbirci oružja za masovno uništenje. Mislim, ne znam ta će mu, ali bogat svet voli svašta da skuplja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...