Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

zato sto je jebeno zgodna a i kejt je biceedit: iso kupit kekse a u prodavnici radi prodavacica koja je hugov dvojnik, moracu da je slikam za topik.onaj velnes sa cokoladom je pristojan.

Edited by ToniAdams
Link to comment

A gde se izgubio Ričard? Ilana and Co, su stigli do hrama iako su se zadržali na sahrani, a on nije stigao na verme za Night of living dead, stvarno je neodgovoran.

Edited by Arkadija
Link to comment

Zlo sve više dominira, regrutuje/obuzima sve više ljudi, i kad bude izgledalo da je sve propalo, pojaviće se neki Džejkob, neko od onih koje smo možda i otpisali kao mrtvog, i spasti stvar.Na kraju će sve tako da se završi.Prođe 1/3 sezone, a malo su zapeli sa razjašnjenjima stvari iz prethodnih sezona.Koji k... je sa Benom? Odjedanput mu ništa nije jasno i nema backup plan.I stvarno je pegava trebalo da odapne.

Link to comment
Zlo sve više dominira, regrutuje/obuzima sve više ljudi, i kad bude izgledalo da je sve propalo, pojaviće se neki Džejkob, neko od onih koje smo možda i otpisali kao mrtvog, i spasti stvar.Na kraju će sve tako da se završi.
Pa sta onda ostaje Jack-u da spase? No way, zna se ko ce biti spasilac, namesta mu se sve na penal... Kanda providno ali realno to svi ocekuju pa sto ne obradovati planetu. Edited by ducca
Link to comment

meni se ne svidja da dzejkob spasi stvarpjegava prvi put u zivotu izgleda smislenone samo da crni ne zna da li je ona kandidat, nego je moguce i da, ako se ispostavi da je bitna, nece imati cime da je ucjenjuje, posto je dosla na ostrvo da sama rijesi svoj problemjedina je rijesila daddy issue (u originalnom tajmlajnu), dosla je na ostrvo da razduzi aronau alternativnom tajmlajnu kejt je u slabijoj poziciji nego u ovom, vraca se par koraka unazad, ali aron odrasta sa majkompocinje da mi se svidja, i mrzim sebe zbog togasto je dogen poslao kler u rupu? time je spasio.

Edited by morgana
Link to comment

Da, i ja o tome razmišljam ponekad.Voleo bih da izađu iz klasične crno/belo rutine, pa da dođe do tako nekog Twista.Što je Džejkob po difoltu dobar?Ne sviđa mi se da Džek bude spasilac svega.Najgotivnije bi mi bilo da to bude Hugo ili Dezmond. Ili čak prerano otpisani Ben.

Edited by ion
Link to comment

Da, Hugo je i moj prvi kandidat za upražnjeno mesto, ali ne bi me iznenadilo da se ispostavi da je Ben sve vreme govorio istinu, kada je sebe opisivao kao "good gay", zapravo sada sam uverena da su Adersi zaista bili dobri momci koji su imali "misiju". U sledećoj epizodi se konačno pojavljuje i Čarls Vidmor.

Link to comment
Ili čak prerano otpisani Ben.
Kakva "Sportski zurnal" fraza! :lol::Hail: Meni je glavno da je akcija u fullu (Keamy!!! brate, koga sve nece da vrate), uopste ne razmisljam unapred.
Link to comment
mozda je senon saidova zenska u australijitako bi dobio bar jednu koja mu je umrla na rukama :(
Bilo bi dobro da se pojavi, da je ToniAdams uporedi sa omiljenom mu Kejt. ;)
Link to comment
Da, i ja o tome razmišljam ponekad.Voleo bih da izađu iz klasične crno/belo rutine, pa da dođe do tako nekog Twista.Što je Džejkob po difoltu dobar?Ne sviđa mi se da Džek bude spasilac svega.Najgotivnije bi mi bilo da to bude Hugo ili Dezmond. Ili čak prerano otpisani Ben.
Dobar je jer je protivteža Čika Crnom, za koga smo videli da ubija, a ljudski život je svetinja.
Link to comment
Kakva "Sportski zurnal" fraza! :lol::Hail:
:lol: prerano otpisani jacob je zadovoljno istakao da je njegova cheta bila u najmanju ruku ravnopravna sa uchenicima chika crnog, trenera trofejnog kluba.(nadam se da se aca todorovic prevrce u grobu u ovom momentu :D)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...