Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Zašto je Džejkob poslao Hjuga u svetionik, da podesi isti na broj 108, kada je osoba na tom broju, neki Wallace, već precrtan? Skoro svi su precrtani sem, Kwan na 42, Austen na 51 i naravno 15 i 16 Ford i Jarrah, i Shephard na 23. Rousseau je bila br. 20 takođe precrtana.
jesu kombinacije brojeva i imena iste kao u pecini? ili avionu?
Link to comment

dada, brojevi sjedistama imala sam ideju, al sad se bas i ne uklapa, da kombinacija brojeva daje neku konfiguraciju prostora i vremena koja omogucuje izlazak iz vremenske petlje. dzejkob je zna, crni juri za njom.kakogod, meni je zabavno da nagadjam -_-

Edited by morgana
Link to comment
a dzekova bivsa zena je dzekova bivsa zena iz flashbackova. samo sto sad imaju dijete [nemam dokaza, ali osecam]
tesko .. posto sa njom nije bio pre bar 11 godina koliko mu je trebalo da sipa™ u nju i napravi sina Edited by 8-walker
Link to comment

Osim gospodje sekirce, koja je izgubila akcenat i ogledalceta, nema bas mnogo zanimljivog u epizodi. Prica sa sinom koji svira klavir, a to krije od tatice, pa testament u kome se pominje Kler, pa revolveras Kejt koja "sedi na kamicku i u potoku ladi.... nije nego noge" su samo neke cinjenice da nam popune vreme. Dzejkob koji manipulise, cudna mi duca, Dzekom i Hugom... vrlo prosecna epizoda. Hugo sa forama i fazonima jedino vredno pomena.

Link to comment
tesko .. posto sa njom nije bio pre bar 11 godina koliko mu je trebalo da sipa™ u nju i napravi sina
ako sam dobro razumem flash sideways su alternativna stvarnost pocevsi od 1977. kad eksplodira bombasto znaci da je dzek imao sasvim dovoljno vremena da je napumpa
Link to comment
ako sam dobro razumem flash sideways su alternativna stvarnost pocevsi od 1977. kad eksplodira bombasto znaci da je dzek imao sasvim dovoljno vremena da je napumpa
Mislim da uopšte nemaju veze sa 1977, jer bi onda Ben umro na ostrvu, što od metka, što od lečenja u Hramu, i nikada ne bi postao profesor.To je neka priča koja ide nekim svojim tokom koji još uvek ne govori zašto je bitno da ga gledamo u svakoj epizodi.Što se tiče Džekovog očinstva, rekla bih da ovaj klinja ima oko 11-13 godina, pa ako se radnja u Alteruniversumu dešava 2004, recimo da je rođen početkom 90ih, što bi Džeka učinilo mladim čaletom :D
Link to comment
tesko .. posto sa njom nije bio pre bar 11 godina koliko mu je trebalo da sipa™ u nju i napravi sina
jebesh te sitnice, nego shto on pominje red soxe. da li ce ih mozda pokrasti od titule u paralelnom univerzumu? :D (2004 su osvojili prvi world series od 1918)
Link to comment
dada, brojevi sjedista
kardam su rekli u poslednjem podkastu da brojevi nisu vezani za sedista.ja navijam da je u pitanju redni broj kandidata, tj kad ih je jakov posetio.i nemojte tu da je dzulijet dzekova zena. ona mora da bude u semi sa benom, i tacka!a i muz joj bio zeljko ivanek.bolja je kler kad je postala ruso, ali je i dalje tupsonka. jebo je aron, sta se folira, ionako je htela da ga proda. mada je ono sekirce dobro zabila.e da. provalio neko koji bluz dzek slusa? nema vise nirvane i piksisa, eh. Edited by luba
Link to comment

ne znamo jos jesu li svih 360 osoba sa magicnog tocka kandidatiako jesu, mozda ima i starijih od ovih 6, uz pretpostavku da su svi iz istog tajmlajnau pecini je manje imena nego u svjetioniku, a i crni ne zna koji kvon je na spisku. tj, zna manje od dzejkoba. mozda rekonstruise njegovu listu. odlicna epizoda. dzek popravio muzicki ukus, fakat.nismo vidjeli cijelu statuu '77. jel da?edit: navijam da nasi ljudi ubiju i dzejkoba i crnog.

Edited by morgana
Link to comment

nismo je videli celu, ali u vec pominjanom podkastu neki pacijent im pisao da je nekad vidjena leva, a nekad desna noga. dosta su bili zbunjeni, a mene mrzelo da proveravam.da ne pominjem da na moje pitanje zasto toliko mrze dzulijet da nam u cetiri previously prikazuju kako odumire, nisu odgovorili. volim da mislim da su svih 360 kandidati, pa da ispadaju iz ovog ili onog razloga.isto mislim da rekonstruise listu, sklapa kockice koje do sad nije imao. samo me brine sto jos uvek nemamo vidmora u prici.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...