Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Odlična epizoda.

Kler ili šta god da je ona sada, je postala Terminator Kler, Džek je preuzeo ulogu Džona Loka pa stihijski lomi sve oko sebe.Ja glasam da je Džekova bivša žena, Džulijetina sestra.

AcaCoa se ulenjio, gde je srpski prevod?

Edited by Arkadija
Link to comment
odgledao :Pnije lose ... bolja epizoda i od prethodne. bice tu svasta u daljim epizodama.

da pogadjam ko je đekova zena u paraleli™ bm3037angelinajolieeliz.jpg

Da znas da je moguce. Vidis kako im je klinac bled.
Link to comment
Odlična epizoda.

Kler ili šta god da je ona sada, je postala Terminator Kler, Džek je preuzeo ulogu Džona Loka pa stihijski lomi sve oko sebe.Ja glasam da je Džekova bivša žena, Džulijetina sestra.

AcaCoa se ulenjio, gde je srpski prevod?

I ja se bas veceras zalio ortaku sa posla, kojem burazer dotura epizode recimo petkom-subotom, tako da mu nije frka. Dok ja cepam Refresh na prijevodima-online celo popodne! Izgleda da Coa ima regularnu sljaku negde do 16-17h, pa dok stigne kuci, dok pojede nesto, iskenja se, pocne da prevodi...
Link to comment

ova mi najepizoda u celom 5. i 6. ciklusu.nista se glupo nije dogodilo :)jel insistiranje na ostrvskim likovima koji se pojavljuju van ostrva treba da nam ukaze da bi svakako imali dodirnih tacaka, ili sta?

Link to comment
jel insistiranje na ostrvskim likovima koji se pojavljuju van ostrva treba da nam ukaze da bi svakako imali dodirnih tacaka, ili sta?
Da, baš je u jučerašnjoj epizodi ta nekakva veza između likova bila izrazita. Ali se još uvek ne nazire poenta celog tog paralelnog sveta. Neko je pitao da li će se u nekoj tački oba sveta spojiti. Ne verujem, deluju kao potpuno odvojene celine, baš kao u Fringe, ali postoje ti prozori kroz koje je moguće zaviriti na drugu stranu, uostalom zar se jedna stanica na ostrvu nije zvala " sa druge strane ogledala". Ima nešto u tome.
Link to comment

vjerujem da ce se stvari ipak malo iskomplikovati u odnosu na multiverzum ili tangencijalni univerzum kao sto je u doni darkujapanac u paraleli implicitno pita dzeka jel mali svira klavir dobrovoljno ili pod pritiskom ocai da. mozda sojer ne treba da zna da je kejt kandidat?

Edited by morgana
Link to comment
I ja se bas veceras zalio ortaku sa posla, kojem burazer dotura epizode recimo petkom-subotom, tako da mu nije frka. Dok ja cepam Refresh na prijevodima-online celo popodne! Izgleda da Coa ima regularnu sljaku negde do 16-17h, pa dok stigne kuci, dok pojede nesto, iskenja se, pocne da prevodi...
Ma dobro, bio je upotrebljiv i nitobe-ov prevod, uz maličak korekcija.Dobra epizoda.

Čarobno ogledalce :D

Link to comment
Ma dobro, bio je upotrebljiv i nitobe-ov prevod, uz maličak korekcija.Dobra epizoda.

Čarobno ogledalce :D

Ima Almin dve greske pred kraj epizode, koje bas upadaju u oci ... secret plans je preveo veliki planovi, a your plan has backfired - opet si ga napalio :lol:
Link to comment

meni je ok epizoda. ali, kao sto nisam bash kapirao zasto svi misle da je 'what kate does' najgora epizoda ikad :huh:, tako ne kapiram bash ni odushevljenje ovom. dobra, ali slabija od proshle. badass claire je mnogo kulja od one "where's my baiiiibe?" [doduse, nije da ni sad fali kukanja za bebom], ali taj dio priche mi je poprilicno usiljen i neuvjerljiv. i jinovo laganje i njeno objasnjenje kako bi ubila kate... blah.a dzekova bivsa zena je dzekova bivsa zena iz flashbackova. samo sto sad imaju dijete [nemam dokaza, ali osecam]

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Zašto je Džejkob poslao Hjuga u svetionik, da podesi isti na broj 108, kada je osoba na tom broju, neki Wallace, već precrtan? Skoro svi su precrtani sem, Kwan na 42, Austen na 51 i naravno 15 i 16 Ford i Jarrah, i Shephard na 23. Rousseau je bila br. 20 takođe precrtana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...