Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

nema alvar hansa na spisku :(
Možda ih samo čovek nije video na ovom snimku iz pećine.Možda bude još neka insajd scena u narednim epizodama gde ćemo videti još neko ime.
Link to comment
a kako se bese zovu ono dvoje hipi psihologa-psihijatara koji su teoretisali darmu pa im hanso dao pare?e mene zanima sta je sa njima.
De Gros ili De Grot, tako nesto...I ja pomislih kako bi Hugo bio najbolji naslednik Jacoba.
Link to comment
a posetio je jakov kad je bila mala. nju i sojera kad su bili deca jedino, ako se secam. kod ostalih je dosao tek kad su vec bili matori.
mozda su zato njih dvoje buntovnici. ne slobodnom voljom, no sudbinom. tj, slobodna volja je iluzija.al mislim da se stvari nece tako odvijati do kraja.ne znam zasto dzejkob rekombinuje brojeve?
Možda ih samo čovek nije video na ovom snimku iz pećine.Možda bude još neka insajd scena u narednim epizodama gde ćemo videti još neko ime.
naravnoili to, ili nije doveden, no je dosao sam.oce li se uliti jedan tajmlajn u drugi? ili ce jednostavno postrojati vazda dva, a jedan ce za drugim kasniti 20 g. pa kome gdje zapadne kakva sudbina.
Link to comment

odgledao :Pnije lose ... bolja epizoda i od prethodne. bice tu svasta u daljim epizodama.

da pogadjam ko je đekova zena u paraleli™ bm3037angelinajolieeliz.jpg

Edited by 8-walker
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...