Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

jer on je jedini van ostvrva u nekom ''realnom'' vremenu, ili u 2007. godini, ostali su u 2004.
zasto tako mislis? elem, mozda je not-locke jacobov sin. kao rebellious son, fallen angel, ovo ono. plus, daddy issues su jedna od tema od pocetka serijeda, jedna stvar koja mi je bila ekstremno glupa u ovoj epizodi su oni flashbackovi na jacobove susrete sa lostiesima. skroz suvisno Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
zasto tako mislis?
zato sam i stavio pod navodnike to realno. ne mogu da se oduprem utisku da flash sideways alternativna realnost, i kao takvi potpuno nepotrebni i besmisleni, da su tu samo da popune epizode posto smo eto od pocetka navikli na neki oblik istih... sto se vremena tice, mozda sam nesto pomesao, ali mislim da je to to. Desmond je u 2007. van ostvra, a radnja novih fleseva pocinje 22. 9. 2004. odnosno na dan kad je avion poleteo... Edited by mr@ki
Link to comment

hm, moguce da te nisam opet dobro shvatio, ali mislim da su u oba timelinea svi u istom vremenu. ovi na ostrvu su u 2007, za to vrijeme je desmond van ostrva, takodje u 2007. u alternativnoj prichi - svi su u 2004. ukljuchujuci i dezmonda

Link to comment
hm, moguce da te nisam opet dobro shvatio, ali mislim da su u oba timelinea svi u istom vremenu. ovi na ostrvu su u 2007, za to vrijeme je desmond van ostrva, takodje u 2007. u alternativnoj prichi - svi su u 2004. ukljuchujuci i dezmonda
ali nemamo Dezmonda u 2004. ispario je. zato i kazem da bi njegova epizoda trebala malo pojasniti te fleseve, ili bar neka pravila. Edited by mr@ki
Link to comment

@ mr@kipa da. s tim sto svakako ne znamo dovoljno da bi rekli da je on i u alt. prichi u 2007. ne znamo ni da li je on stvarno ispario, da li je samo odsetao sa mjesta gdje je sjedao ili mozda chak nije ni bio tu nego ga je dzek umislio [sto vjerovatno nije, ali who knows].tako da da - treba nam njegova epizoda da bi bilo sta vise mogli znati.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

to me i zbunjuje. vreme u kom je Desmond na brodu sa Peni i malim Carlijem svakako nije alternativna prica. zato predpostavljam da je iz alternativne ispario, da ne mogu postojati obojica odjednom (ako jedan pritom nije na ostrvu).

Link to comment

Dezmond je 22.09.2004. bio u Swan station i pritiskao dugme i hteo da se ubije, ali ako je Juliet detonirala bombu 1977.i ostrvo završilo na dnu okeana, onda je Dezmond negde drugde, možda nikada nije ni bio na ostrvu, ili je sve to samo san :lol: :lol: :lol:

Edited by Arkadija
Link to comment
Ja sam mislio da je to ocigledno bilo i da zato niko i ne pominje?
Potpuno očigledno. Kada sam bolje pogledala snimak natpisa u pećini vidi se da su sva imena i precrtana i neprecrtana ispred označena nekim brojem. Ispted nekih imena se nalaze i trocifreni brojevi. To mogu da budu svi putnici sa leta 815, predpostavljam da ih je bilo oko 230, i da je onda Jackob precrtavao nepodobne. Takođe,možda se na zidu nalaze imena svih koji su se tokom vekova slučajno ili namerno obreli na ostrvu.
Link to comment

Naravno da smo primetili.

Doduše, još ne znamo zašto su određenim imenima dodeljivani baš ti brojevi. Zašto je Hugo baš 8, a Sajid baš 16? Ili su to samo Džejkobovi redni brojevi, kako je koga dopisivao...800px-6x04Writings.jpgPade mi sad napamet da je Hugo svima samo simpatični "dude", comic relief, koji kao da neće imati nikakvu ulogu u razrešenju svega.S obzirom da je jedan od kandidata, ne bih ga otpisivao kao novog Džejkoba.

P.S. Ima onih koji su popisivali imena sa zida... ovde.Ima među imenima i onih koji nisu bili na letu 815.

Edited by ion
Link to comment
nema alvar hansa na spisku :(
To je zaista čudno, obzirom da je njegov predak bio vlasnik Black rock-a, a možda i kapetan istog. Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...