Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Meni likovi s broda (majls, faradej,..) nikad nisu mogli da prirastu srcu.Samo Hugo i Dezmond.Meni su sve ženske iz serije, osim Kate, ružnjikave.Edit: Kec iz srpskog

Edited by ion
Link to comment
mnogo me nervira kejt, sad pa vise i od kler
zar i ti, sine lubo... :(slatka je jebote!
Meni su sve ženske iz serije, osim Kate, ružnjikave.
naravno da jesu.ok, osim naomi, al ona je mrtva, analucije sa savrseno kockastom vilicom, i ove stjuardese sto je igrala u kold fit, al ona je nebitan lik.
Link to comment

Čitam po raznim sajtovima komentare na ovu 3. epizodu i svi su skoro jednodušni u oceni da je to najgora epizoda u celoj seriji. Uopšte mi nije jasno zašto? Nije neka spektakularna epizoda, ali je meni bila ok. Nastavila se tamo gde je stala prethodna, dobro, scene sa Kate i Sawyerom su dno, ali i dalje ne mogu da je rangiram kao najgoru.

Link to comment
Čitam po raznim sajtovima komentare na ovu 3. epizodu i svi su skoro jednodušni u oceni da je to najgora epizoda u celoj seriji. Uopšte mi nije jasno zašto?
mozda zato shto je radnja stajala u mestu u prva 42 minuta epizode?
Link to comment

stvarno loša epizoda, ali zato bi već sledeća trebala biti spektakl. :Dzašto je Jacob poslao Saida u hram, ako je znao šta će se desiti? ili možda nije znao?znači, sad se vraćamo na sam početak i onu priču o zarazi što je luda Francuskinja stalno pričala...inače, što se tiče žena u seriji, meni su Kejt i Peni super ribe...

Edited by mr@ki
Link to comment

A kako Samuraj zna da je Kler Dzekova sestra? Koliko znam ostrvo nema nikakvu komunikaciju sa spoljnim svetom od finala trece sezone. Epizoda deluje prilicno jeftino, narocito scene van ostrva.

Link to comment
pa pisalo je na smotuljku sa spiskom "dzek, klerin brat"prejadna je realno epizoda, pogotovo kejt koja ukradenim taksijem krstari gradom i sarmira.al slatka je...
to mi je vrhunac .. kao da je ukrala golfa dvojku beotaksija, divljaka, bez ikakve oznake, gps-a i radiostanice ... napravila je turu po LA i niko je nije nahvatao ... debili
Link to comment
pa pisalo je na smotuljku sa spiskom "dzek, klerin brat"prejadna je realno epizoda, pogotovo kejt koja ukradenim taksijem krstari gradom i sarmira.al slatka je...
Cekas mene da se javim?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...