Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

1 pristojna epizoda. chitah na darkufo komentare da je najloshija josh od exposea [paolo&nikki epizoda], sto je glupost. bolja je od svih kejtocentrichnih epizoda u zadnje 2.5 sezone.

dakle, nije sayid postao novi jacob, nego u njemu, kao i u claire raste darkness. da li to znachi da se pretvaraju u ono u sta se pretvorio ben, ili se pretvaraju u vojnike crnog..super je sto smo opet vidjeli roba mcelhenneya [aldo]. samo sam ochekivao da kaze 'later, bitches' ili tako nesto, kad ga je claire upucala :D

Link to comment

kako to mislis da se pretvore u ono u sta se Ben pretvorio ? U sta se to Ben pretvorio ?! Njega su prosto izlecili koliko ja znam. Nije njega zaposela crnina™. Nego mi nije jasno, kako je Christiana zaposela crnina ako je bio mrtav? Videli smo ga u drustvu Claire sto znaci da su ortaci™. Previse je tu neobjasnjivih sranja koja vec lagano pocinju da me smaraju.

Link to comment

pa ben se pretvorio u bena kakav je sad :Dkad su ga kate i sawyer odneli othersima, richard je rekao da 'vise nikad nece biti kakav je bio'. mada mislim da se claire desava nesto drugo, da se nije samo malo promjenila i pocrnila.a christiana, koliko znamo nije zaposjela crnina kao sayida i claire, vec se crni pojavljivao u njegovom obliku, kao sto je sada sa lockeom.e sad, sta je tacno sa claire i sayidom, to cemo tek vidjeti. to sto se ona druzila sa jackovim starim, pretpostavljam da znachi da ce ona biti na strani crnog kad dodje do velikog rata

promo za sledecu epizodu, koja djeluje ipak slicnija LA X nego ovoj kejtinojhttp://www.youtube.com/watch?v=BTDUOtoVwjM

Link to comment

Epizoda je onako. Meni je svaka takva u kojoj nema Bena i Locka. <_< Obradovao me je detalj sa dr Goodspeedom. :D

Kako je Sayid zaposednut , kada je Jakob lično poslao celu grupu u hram, da bi ga tamo spasli.Da li je onda Jakob loš momak ?Svi smo apriori ocenili da je on dobar samo zato što je bio obučen u beli komplet, a onog drugog smo omrzli zato što je Darth Vader.

Edited by Arkadija
Link to comment

Danijel je rodila dete na ostvu, dosla je trudna, oteli su joj ga i onda je odlepila i pocela da postavlja zamke i slicno.U poslednjoj sceni vidimo porodilju, kojoj je oteto dete i koja postavlja zamke po dzungli.. Kler.A zasto je ona "zaposednuta", ko ce ga znati? isto je zanimljivo da je Danijel pominjala zarazu i pobila je sve svoje Francuze, jer je bila sigurna da su oni zarazeni nekom bolescu...

Nije toliko dinamicna epizoda, ali nije bila nezanimljiva. :Hail: :Hail: za aca_coa brzinu kojom prevodi. Mada bi mogao da pazi sta pise :)

Link to comment
white smoke? samo još fali da se tako nešto pojavi... :D
A što ne bi moglo!?Opšte je pravilo da svaki električni uređaj radi na beli dim koji se nalazi u njemu!Kada beli dim izađe, uređaj više ne radi!A obzirom da je ostrvo jedno veliko električno nešto, "beli dim" je obavezan!U suprotnom, ostrvo gecrkt...
Link to comment
Obradovao me je detalj sa dr Goodspeedom. :D
i mene, heh. to daje nadu da dzulijet nikada nije dosla na ostrvo, pa ona i sojer mogu da se upoznaju kad on, na primer, dodje da izvacari zeljka ivaneka za nesto, i onda zive srecno i zadovoljno do kraja zivota. mnogo me nervira kejt, sad pa vise i od kler, a mislila sam da je nemoguce da mi neko bude srcu nemiliji od emo-spasimo-kitove-pisemo-dnevnike-i-oblacimo-se-otkaceno plavke.nego, jel ovaj prevodilac samuraja jesa iz dedvuda? mrzelo me da proveravam po imdbu.
Link to comment
nego, jel ovaj prevodilac samuraja jesa iz dedvuda? mrzelo me da proveravam po imdbu.
oui. ujedno igrao i u 'you and me and everyone we know' i 'wristcutters' :)sto vise razmisljam o epizodi, vise mi se svidja. bilo je dosadnih momenata, ali bilo je i par super [npr, kad japanac pita jacka kako je sayid poginuo - a to ga je pitao i u LA X, sigurno je bitno]. takodje, konacno smo vidjeli kraj sawyer-kate priche [valjda]. inace, kate je neuporedivo iritantnija od claier.
Link to comment

ih, meni dosadno bilo samo kad su ove dve u istom kadru. ostalo sve super :Dkejt mi je bila podnosljiva dosta dugo, u stvari, nisam se bunila sve do povratka u la, jer mi je nekako gotivno bilo da gledam zenskog haklberi fina, iako su svi rl elementi bili gusenje i bzvz. a morala sam malo da joj oprostim kad je sutnula dzeka, tek od tad mi je postao srcu drag. medjutim, sve sto uradi je besmisleno, njena prica o razlogu za povratak na ostrvu je najbesmislenija, taman se sojer lepo ispovedio horasu da je zaboravio na nju, a ona opet dosla. a nikad joj necu zaboraviti sto je naterala sojera i dzulijet da se vrate na ostrvo. i sad ovo sa bezanjem od samuraja, samo da bi gusila opet o svojim budalastinama.mada, ipak mi je kler najiritantnija od svih. mozda se jedino sad nesto izokrene kad je postala nova ruso.hrli i majls mi postaju najsimpaticniji par.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...