Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Razmislio sam o njoj kao ribi negde u petoj sezoni - one epizode kad hoce da joj oduzmu Arona, pa ona vozi dobra kola, oblaci se kao riba, ide na sastanke itd. I jednostavno nije to to. Nekako je brate suvopicasta.
upravo mnogo je lepša sa raščupanom kosom i bez preterane šminke - a oko misterioznog dima, ako je već superioran zašto se onda jednostavno ne obrušava sa visine na svoju metu, tada onaj krug od zaštitnog praha svakako abi delovao, zašto je uvek negde pri tlu, kretanje me podseća na vijugavo kretanje zmije stoga i poređenje...
Link to comment

Jos jedna "kratka" analiza sa onog bloga, sa sve skrinsotovima™. :Hail: Najvise me zabavlja povezivanje sa primerom iz kvantne mehanike, Sredingerovom mackom.

Edited by Takeshi
Link to comment
Jos jedna "kratka" analiza sa onog bloga, sa sve skrinsotovima™. :Hail: Najvise me zabavlja povezivanje sa primerom iz kvantne mehanike, Sredingerovom mackom.
Ovo sam pročitala još pre neki dan, na tom sajtu stvarno pišu eseje sa najneverovatnijim idejama, i pristupaju sa tolikom ozbiljnošću problematici, da se ponekad zapitam, da li sam ja površna u gledanju TV serije ili tamo neko stvarno nije normalan.Volim ja sitne cake koje autori stave u skoro svaku epizopdu, npr. pojavljivanje brojeva svuda i na svakom mestu, ko čita koju knjigu i zašto je to bitno za određeni momenat, ali pokušaj davanja "naučnog objašnjenja" nečemu što je pre svega zabava, meni je malo heavy.
Link to comment
upravo mnogo je lepša sa raščupanom kosom i bez preterane šminke - a oko misterioznog dima, ako je već superioran zašto se onda jednostavno ne obrušava sa visine na svoju metu, tada onaj krug od zaštitnog praha svakako abi delovao, zašto je uvek negde pri tlu, kretanje me podseća na vijugavo kretanje zmije stoga i poređenje...
zato sto ga smara. ako je mogao da digne mr.ekoa visoko upckumaterinu i onog jadnog pilota u pilotu, mogao bi preskochiti i sonic fence. radije bi da autori priznaju da su se zajebali sa tim zaustavljanjem smokija kod ograde [ako vec ne mogu da nadju neki relativno smislen cop out] nego da izmisljaju neka lame pravila tipa 'smokey je kano zmija'fishbiscuit je car, njegovi recaps su mi mozda i najdrazi, mada je i things i've noticed na darkufo super. ok, mozda ima tu malo over-analyzinga, ali svejedno, zabavno ih je chitati.
Link to comment
Volim ja sitne cake koje autori stave u skoro svaku epizopdu, npr. pojavljivanje brojeva svuda i na svakom mestu, ko čita koju knjigu i zašto je to bitno za određeni momenat, ali pokušaj davanja "naučnog objašnjenja" nečemu što je pre svega zabava, meni je malo heavy.
Ja imam teoriju kako se po tim blogovima provlace tekstovi koje pise neko iz ekipe "Lost-a"... a i cinjenica je da je ovo verovatno najstreberskija serija ikada, nafilovali su bas gomilom sitnih detalja, pa koga zanima moze da se zamajava. Evo ja sam juce ceo dan citao o toj "kvantnoj" macki -_- Edited by Takeshi
Link to comment

Ni ja se ne sećam nešto da sam video Smokey-a kako skakuće, verovatno se ne može popeti toliko visoko, ili je i gore zaštita dovoljno jaka da bi on prošao.Uostalom, ono sa pepelom mi je veća mistarija od sonične ograde. Kako to objasniti, što njega ne preskoči? Ili ne prokopa rupu pod zemljom? :lol:Sad se setih nečega, jel se ono jednom prilikom iza Džekovog ćaleta u nekoj sceni u bolnici upalio alarm protiv dima, ili koja je fora bila?

Link to comment

pa dobro, nekako sumnjam da postoji logicno naucno objasnjenje za cinjenicu da smokey ne voli pepeo. ali eto, to su makar hintovali josh u trecoj sezoni, ali ovo da ne moze da se odvoji od poda je malo nategnuto. pogotovo sto je bio bacao razne likove [mr. eko je najupecatljiviji od njih], dizao ih 10ak metara iznad zemlje. ne znam, moguce da je to bila greska autora, tad su ga zaustavili ispred sonic fence zbog toga sto je to dramaticno or whatever. ili mozda on nije htjeo da udje u otherton. ili mozda nije mogao, jer je to jacobov domain, a nije htjeo da se sukobi tada. mislim da je vrlo moguce da i jacob moze postati smokey.

Link to comment
da imate kvantnu macku, kako bi se zvala?
Maks Plank?Staviš Maksa u kutiju i imaš večno gladnu ili situ mačku. :lol: Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...