Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

procitah nesto interesantno, pa ne mogu a da ne napisem ovde.iako nije precizirano o kom liku je rec, ipak se moze smatrati bitnim spojlerom pa razmislite pre nego sto otvorite, nemojte da vam posle ja budem kriv... :D

dakle, na ostrvu je i Jacobov sin/cerka, i to je, gle cuda, neko od likova koje poznajemo. Ko je to tacno, sazancemo ne u sledecoj vec u onoj tamo epizodi, koja je inace Locke-centric

Ben se malo uplasio, ali siguran sam da vec kuje neki plan, ne bi ja tako lako odustao od njega :)

Edited by mr@ki
Link to comment
onaj jedan smokey svojevremeno nije mogao u otherton, zaustavila ga je sonic fence.
to je bio vrhunac gluposti ... jedan smoki ne moze da se vine preko ograde™ iako je u gasnom stanju i doseze visine navisih drveca kada baca ljude po istima, ali zato jedna pirgava moze uz pomoc grane prva da preskoci ogradu i udje ... :S
Link to comment
to je bio vrhunac gluposti ... jedan smoki ne moze da se vine preko ograde™ iako je u gasnom stanju i doseze visine navisih drveca kada baca ljude po istima, ali zato jedna pirgava moze uz pomoc grane prva da preskoci ogradu i udje ... :S
Kako ne razumeš, sonic fence se prostire (kad je ukjlučena) i gore i dole i kroz sve alternativne svetove i univerzume :P :P :P. A Kate je čudo, pa je imuna na uticaj iste. Edited by Arkadija
Link to comment

- ali ako se ja dobro sećam taj crni dim se ponaša kao zmija i uvek jednim delom mora da dodiruje tlo, ta sonic fence je, pomoću više matematike ;) postavljena na dovoljnu visinu da spreči dim da je pređe formiranjem luka, pošto amože da skakuće, opet možda sam pogrešno upamtio njegove karakteristike :D

Edited by gone fishing
Link to comment
- ali ako se ja dobro sećam taj crni dim se ponaša kao zmija i uvek jednim delom mora da dodiruje tlo
hm, a kako je onda dim neprimecen uleteo u dzejkobljejev stek, pored sve raje koja je stajala ispred? Edited by ToniAdams
Link to comment

ponasa se kao zmija. srsly?i zar se ne kaze dzejkobljejev (stek)? :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
pa smokey = antagonist = flockevaljda :unsure:
al kao takav bi se mogao, poput pirgave, vinuti preko ograde, prosverati unutra u necijem oblicju il stagod.ili ne?
ponasa se kao zmija. srsly?i zar se ne kaze dzejkobljejev (stek)? :D
sori, hitam da ispravim!1 je sigurno, kejt izgleda bolje no ikad! Edited by ToniAdams
Link to comment
podji lijecniku za oci
Razmislio sam o njoj kao ribi negde u petoj sezoni - one epizode kad hoce da joj oduzmu Arona, pa ona vozi dobra kola, oblaci se kao riba, ide na sastanke itd. I jednostavno nije to to. Nekako je brate suvopicasta.
Link to comment

ma tu je truleks, ko i svi drugi uostalom, il izgleda splavarski, il ne skida onu strokavu potkosulju. al slatka je, jebiga.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...