Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

ko je tu zlo a ko dobro ?
Sojer je zlo, opterećeno mržnjom prema Džeku, a Džek će biti dobrica, opterećen donekle sopstvenom krivicom zbog Đulijetine™ smrti. Taman su i iz takvih miljea.
Link to comment

sojer se sveti, dzek se iskupljuje za brljotine. svaka druga mu je 'it's my fault'vazda isto, tako je bilo i do sada. samo sto se sojer svetio za mamu, a ne zensku.

Edited by morgana
Link to comment

Odlican start sezone!Za sada me vise boli mozak od kombinovanja oko paralelnih univerzuma, nego od selidbe raznih dusa u razna tela... ali, zaplet obecava.Potopljeno ostrvo mi je najzanimljiviji detalj.

Link to comment

I meni je potopljeno ostrvo najzanimljivije. Mislim da je to ključni momenat cele sezone, ostrvo je razoreno u nuklearnoj eksploziji, a sve ostalo je sled događaja koji bi mogao da se desi da se avion nije srušio. Ovo bi i moglo da bude logično da nema paralelne priče iz 2007., ostrvo je tu, svi su tu, Adersi, naši, njihovi... :blink: Samo je statua sada polomljena(bila je, doduše, polomljena i 2004.).Ove paralelne priče mogu samo da izazovu glavobolju.

Link to comment

sve mi je divno i uzivam, samo ne mogu da prezalim sto su mi nju zrtvovali od toliko ljudi.pobili su mi sve koje sam volela, onog kome sam spomenike dizala pretvorise u sisicu, zivot vise nema smisla. samo je jos hrli ostao stamen.jedino sto me buni u vezi sa smokijem je

ako jeste titus smoki, sto se i meni cini, kako ga je onda ben prizvao kada se svetio kimiju?da li je zato sto titus samo zeli da lok dovuce sve ove na ostrvo, bena izmanipulise itd ili je nesto drugo u igri?

trebalo je da mi malo bolje radi mozak, pa bi mozda ukapirala da su vazni nazivi prve dve, tj zasto je lax napisan sa crticom. gikovi kakvi jesu, na komikonu su utvrdili da marvelov serijal earth x je parallel sideways, to jest alternativne stvarnosti. logicno je i kada je prica u pitanju, mora da postoji i taj svet, a i filozofija, do sad je svaki filozof imenovan sa razlogom, jedini koji fali iz tog doba je lajbnic, a danas dejvid luis i bingo.gledala malopre ovu dvojicu kod kimela. kazu da je bitno to sto krestava senon nije bila u avionu.(koji su pacijenti: tokom rekapitulacije, citala kingov the stand. lerijeva kola imaju istu registraciju kao sedrikov/abadonov auto)

Link to comment

mozda postoji 2 smokija? tj, mozda i jacob moze da postane smokey.onaj jedan smokey svojevremeno nije mogao u otherton, zaustavila ga je sonic fence. takodje, u ovoj zadnjoj epizodi jacob hugu kaze da odvede sayida tamo gdje je jin bio sa francuzima. sad, to moze da znachi da jacob zna sve sto se desi na ostrvu, ali moze da znachi, ukoliko postoje dva smokeya, da je on bio taj koji je ubio francuze

Link to comment

Evo jos malo food for thought.Ako je tacno to sto kazete da je "duh Jacoba" sada u Sayidu, i da stoji ono dead-is-dead, znaci da Temple ipak ne može da vraća iz mrtvih ili cudotvorno isceljuje.Onda imamo veoma slicnu pricu sa malim Benom koji je takodje bio na samrti i za koga je takođe receno "da vise nikad nece biti isti" kada udje u Temple. Da li je i njega neciji "duh" zaposeo?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...