Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Za one radoznale koji nisu gledali ponovo V sezonu, malo detalja iz poslednje epizode...

Lok je i mrtav i kod Dzejkoba u pecini. Ben ubija Dzejkoba koji na samrti kaze "Loku" ONI DOLAZE, nakon cega ga Lok sutne u vatru. Ilana, zenska koja je privela Saida, i Ricard, ona ga zove Rikardus, su razmenili sifruPitanje: STA SE KRIJE U SENCI STATUE?odgovor: ONAJ KOJI CE NAS SVE ZASTITITIDzejkob je posetio sve nase putnike Oceanik 815 i svakog je dotakao, sto verovatno ima neku simboliku.

Link to comment
evo snik pik-a, koji je ustvari pocetak prve epizode finalne sezone, za svaki slucaj, stavljam ga u spojler :)

Ako je ovaj spojler zaista pravi, a ne neka diverzija od strane studija , onda se moje najcrnje slutnje , izgleda, obistinjuju, a i na nekim stranim forumima se šuška da je moguće da

će VI sezona biti u stilu svi došli kući, pa šta se onda desilo, a nekima se povremeno "jave "događaji sa ostrva

Sinoć sam ponovo pogledala kraj V sezone,nabavila sam majicu sa darminim logoom cool.gif , mislim da sam potpuno spremna za novu sezonu.

Edited by Arkadija
Link to comment

Nisam otvarao spojlere, ali mislim da nece propustiti sansu da sesta sezona pocne sa delimicnim resetovanjem, avion ne pada i slece u LA. Ali, naravno resetovanje nece biti savrseno, vec ...

Link to comment

same here. i u djelu da nisam [i necu] otvarati spojlere i u djelu da ne vjerujem da ce biti tako prosto kao sletanje na LAX i nastavljanje normalnog zivota. mislim, da je tako sezona bi vjerovatno trajala aproksimativno 1 epizodu. moram ipak da priznam da sada po prvi put strah da ce autori da zaseru sve. ali valjda nece. bilo bi kul da pocnu tako sto ce kate poginut u prvoj sekundi prve epizode :evil:

Link to comment
Nisam otvarao spojlere, ali mislim da nece propustiti sansu da sesta sezona pocne sa delimicnim resetovanjem, avion ne pada i slece u LA. Ali, naravno resetovanje nece biti savrseno, vec ...
ja mislim da ce prva epizoda biti neka vrsta alternativne realnosti, provozati nas malo i navesti da pomislimo kako se desilo to resetovanje dogadjaja, avion uredno sleteo u LA, a ustvari nije... sve je i dalje isto, oni su tu na ostrvu i neke stvari se ipak ne mogu promeniti. u suprotnom bi sami autori popljuvali sve sto su uradili do sad, i sto rece gervasius, sezona bi komotno mogla da traje jednu epizodu. Edited by mr@ki
Link to comment

sigurno ce prikazati i sletanje, ili bar deo toga kao flash sta god. to su onako izokola najavili u poslednjem podkastu. slusajte podkaste ako vec niste, gomila teorija pada u vodu, a super je i kao podsecanje kad je sta bilo.ja jos uvek pokusavam da napravim tajmlajn, da imam spremnu knjigu da izdam odmah po zavrsetku, to ce pacijenti traziti. malo se jos mucim sa kazimirovim efektom, ali moj tutor kaze da sam sve bolja iz fizike, za razliku od latinskog, koji mi je na nivou dzulijetinog otprilike ^_^ a taman sam proracunala finale pete se gleda u sredu pred prvu epizodu seste. tako to mi men of science radimo.sta vole ova dvojica ludaka

Link to comment
sigurno ce prikazati i sletanje, ili bar deo toga kao flash sta god.
Par minuta sa pocetka prve epizode seste sezone. Izvor je onaj DocArtz blog, koji je dosada bio vrlo pouzdan. http://www.youtube.com/watch?v=oQZcMQWTAZU

u komentarima su vec pronasli da se Lok pojavljuje na 3:16 snimka. ^_^

edit: tek sam sad primetio, ovo je ranije postovani spojler koji sam izbegavao da gledam. :D i nije tako strasan, moze da se odgleda. kao sto sam i ocekivao.

Edited by Takeshi
Link to comment
HONOLULU (AP) _ More than 10,000 fans greeted the cast of½Lost╗ on Waikiki Beach and were treated to a specialscreening of upcoming season premiere. Fans started lining up 12 hours before the Saturdaynight's event in hopes of getting a glimpse of the actors.Sitting on beach towels and lawn chairs, they watched theepisode that airs Tuesday night EST (early Wednesday GMT)on ABC and kicks off the sixth and final season of thecastaway drama. Among the stars that made an island-style, red-carpetarrival were Matthew Fox, Evangeline Lilly, Josh Holloway,Yunjin Kim and Michael Emerson. Actor Daniel Dae Kim called the event ½humbling,outrageous and a lot of fun.╗
Link to comment

Lost.S06E01.CAM.FLV-NoGrp

ABC hosted a live screening on the beach of the forthcoming first episode of the new series.. A very nice person was there to record thewhole show via webcam and here it is !!Please note the pic quality is good however sound not the best...For those of you who cant wait (like me) the file is only 124 Meg !
Edited by luba
sve je spojler do srede/cetvrtka
Link to comment

Ja moram da priznam da nisam izdrzao i skinuo sam flv snimak, ocajan je, pravi krs, i ton se jedva cuje, ali eto... :wub: gledao jos neko? evo metnucu jedan spoiler

svi su preziveli put avionom, ali se i dalje dogadja i alternate timeline nakon eksplozije na ostrvu, verovatno ce ipak pre ili kasnije svi opet dospeti na ostrvo :)

Link to comment

Sav taj narod koji se okupio na Havajima je, zapravo, odgledao samo prvu epizodu LAX1, a za drugu LAX2 moraju da sačekaju sutra uveče, a mi pirati, sredu. Razmišljala sam da ne gledam odmah, nego da nakupim jedno 5-6 epizoda, ali mislim da neću moći da izdržim. :D

Link to comment

Na izvesnom pitatskom sajtu eztv se pojavio LOST S06E00. Ja cu ga skinuti pa javljam sta je :)Nije fake. Standardna nulta epizoda i rekapitulacija svega sto se desavalo do sada. Nisam gledao, smao na preskok, ali to je to.

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...