Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Primetio sam vrlo opasnu tendenciju na ovom forumu da se disuju ridjokose devojke. Molim lepo, one su akritična bića, ridja kosa ih abolira od bilo čega, bilo kada. Zajebah se, inače, pa sam pročitao malo topika i opet se popalio. Sad ne znam da li ću izdržati da, kao prošle godine, dočekam kraj i pogledam sve u cugu...

Link to comment

Dok sam danas sedela na jednom užasno dugom i dosadnom sastanku, pala mi je na um užasavajuća pomisao da će se u 6. sezoni desiti sledeće: Avion neće pasti već će uredno sleteti u LA , a onda će šerif sprovesti Kejt u lisičinama do zatamnjenog automobila gde će je dočekati Sidni i Sloan iz Alijasa i tražiti od nje neki deo one Rimbaldijeve mašine. :yucky: :yucky: :yucky:

Edited by Arkadija
Link to comment

vjerovatno ce biti, ali nijednom to nije bila prva epizoda nego neka nezvanicna nulta epizoda. prva epizoda je uvijek 'normalna'

Link to comment

Znam da je zovu nultom, nego prva epizoda nove sezone, koji god broj da joj daju, ona je prva :)Gledajuci ovo bice 2 epizode, jedna nulta i jos jedna koja je premijerna i to izgleda dupla :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...