Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Što spojler? Pa valjda svi već znaju za kraj prošle sezone.Ali danas sam pročitala da je ostavljena otvorene mogućnost da Juliet bude gost u nekoliko epizoda, mada, ne znam kako je moguće, jer navodno, time line će biti linearan. :isuse:

Link to comment
Što spojler? Pa valjda svi već znaju za kraj prošle sezone.Ali danas sam pročitala da je ostavljena otvorene mogućnost da Juliet bude gost u nekoliko epizoda, mada, ne znam kako je moguće, jer navodno, time line će biti linearan. :isuse:
dozvoli ja nisam znao za to, tek sam na početku 3 sezone i tražim torente za 4 i 5, sojer i pegava :wub: su u kavezima, tako da prilično kasnim ali ću valjda postići da sve to pogledam do 2. feb.
Link to comment
dozvoli ja nisam znao za to, tek sam na početku 3 sezone i tražim torente za 4 i 5, sojer i pegava :wub: su u kavezima, tako da prilično kasnim ali ću valjda postići da sve to pogledam do 2. feb.
jao, ja sam mislila da sdu svi već odgledali najmanje dva puta. :D
Link to comment

Pričam sa ortakom, pa ne možemo da se setimo nečega...

Faradej je sa Sojerom, Dzulijet i ekipom kad oni dodju u Darmin kamp, pa ga nema nekoliko epizoda i onda dolazi sa naucnicima u podmornici.Jel notirano u nekoj epizodi kako je otisao sa ostrva, tj gde je bio u medjuvremenu?!

Edited by Daddy Cool
Link to comment

Ne sećam se toga, jer petu sezonu nisam gledao od kad je prvi put emitovana. Međutim, nešto drugo me potpuno raspametilo - krenuo sam i ja sa podsećanjem i stigao skoro do kraja prve sezone, koju gledam po prvi put nakon što je emitovana poslednja epizoda pete sezone, sa Džejkobom i drugarom mu. Elem, imao sam šta da vidim - u pilot epizodi prve sezone (pilot 2), Lok igra bekgemon i objašnjava Voltu istoriju ove igre iz Mesopotamije pre 5000 godina i poentira rečenicom kako igru uvek igraju "...Two players. Two sides. One is light, one is dark". Jbt, moram priznati da sam ja bio ubeđen da su scenarija i raspleti pisani ad hok, tj. da nije postajala big picture na početku, ali genijalci su izgleda imali sve u glavi još na početku snimanja. :Hail: Izvinjavam se ako je ova napomena već bila, ali slabo čitam forume, lostpedije i slične stvari. A i stvarno sam se oduševio novim otkrićem. Ova serija je čudo.:)

na primer, sad je jasno ko su adam i eva skeleti u pecini u koju ih dzek nazarecanin odvodi sa plaze.onda, carli zna da pliva, ne zna da pliva, ma svasta se uklapa.
Jel to nešto vezano za petu sezonu? Ja se iz pete ne sećam skoro ničega. Edited by Ivo Petović
Link to comment
Pričam sa ortakom, pa ne možemo da se setimo nečega...

Faradej je sa Sojerom, Dzulijet i ekipom kad oni dodju u Darmin kamp, pa ga nema nekoliko epizoda i onda dolazi sa naucnicima u podmornici.Jel notirano u nekoj epizodi kako je otisao sa ostrva, tj gde je bio u medjuvremenu?!

nije to nigdje pominjano, jedino je sawyer u par navrata nagovjestio da je faraday otisao jer je poludio. ali mislim da je to bilo vishe figurativno, jer je faraday stalno pricao o time travelu ili tako nesto - to mislim zato sto je, prije njegovog povratka, pomenuto da dolaze ljudi iz ann harbora [gdje su dharma headquarters], pa pretpostavljam da je tamo radio istrazivanja, or something.
Međutim, nešto drugo me potpuno raspametilo - krenuo sam i ja sa podsećanjem i stigao skoro do kraja prve sezone, koju gledam po prvi put nakon što je emitovana poslednja epizoda pete sezone, sa Džejkobom i drugarom mu. Elem, imao sam šta da vidim - u pilot epizodi prve sezone (pilot 2), Lok igra bekgemon i objašnjava Voltu istoriju ove igre iz Mesopotamije pre 5000 godina i poentira rečenicom kako igru uvek igraju "...Two players. Two sides. One is light, one is dark". Jbt, moram priznati da sam ja bio ubeđen da su scenarija i raspleti pisani ad hok, tj. da nije postajala big picture na početku, ali genijalci su izgleda imali sve u glavi još na početku snimanja.
meni je taj lockeov monolog pao na pamet chim sam gledao finale pete sezone :)adam i eva su annoying interracial couple ?[jebote, uopste ne mogu da im se sjetim imena]
Link to comment
nije to nigdje pominjano, jedino je sawyer u par navrata nagovjestio da je faraday otisao jer je poludio. ali mislim da je to bilo vishe figurativno, jer je faraday stalno pricao o time travelu ili tako nesto - to mislim zato sto je, prije njegovog povratka, pomenuto da dolaze ljudi iz ann harbora [gdje su dharma headquarters], pa pretpostavljam da je tamo radio istrazivanja, or something.
Da, to oko Ann Arboura, dolazaka i odlazaka, sve je jasno. Nego bio je red :) da se makar pomene da je Daniel otisao, jer ovako su se Sojer i ostatak ekipe integrisali u Darmu, dok je ovaj jednostavno prestao da se pojavljuje dok ga nisu vratili na scenu posle nekih 6 epizoda.Mislim™, nije nesto krucijalno po kvalitet serije i odvijanje radnje, samo se danas zakacismo za taj detalj...
Link to comment
Ne sećam se toga, jer petu sezonu nisam gledao od kad je prvi put emitovana. Međutim, nešto drugo me potpuno raspametilo - krenuo sam i ja sa podsećanjem i stigao skoro do kraja prve sezone, koju gledam po prvi put nakon što je emitovana poslednja epizoda pete sezone, sa Džejkobom i drugarom mu. Elem, imao sam šta da vidim - u pilot epizodi prve sezone (pilot 2), Lok igra bekgemon i objašnjava Voltu istoriju ove igre iz Mesopotamije pre 5000 godina i poentira rečenicom kako igru uvek igraju "...Two players. Two sides. One is light, one is dark". Jbt, moram priznati da sam ja bio ubeđen da su scenarija i raspleti pisani ad hok, tj. da nije postajala big picture na početku, ali genijalci su izgleda imali sve u glavi još na početku snimanja. :Hail:
+ Jack je našao 2 kuglICe kod Adama i Eve, 1 crnu i 1 belu.++ neko (Claire?) je u košmaru videla Locka sa jednim 1 crnim 1 belim okom. Bar mi je tako rečeno jer ja obično polovinu takvih igranih sadržaja (kad padne mrak i kad krenu u džunglu, na primer) gledam sa rukom preko očiju :isuse::blush: toliko iz prve sezone, prelazim drugu trenutno. Edited by tazza
Link to comment
kompilacija svih dosadasnjih promoa za 6. sezonu.ali, koliko mi se chini, nema nista od novog materijala, sve je iz prethodnih sezona
Rekao je neki tamo baja da nece da daju nista novo u promo spotovima, jer bi i najmanji insert dao ljudima ideju o cemu ce se raditi u S06. A oni logicno hoce da sakriju..."The answers are coming" ... Bolje bi im bilo! :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...