Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

a sto se tice tih testova, mene nista nisu obavjestavali. a prijavljen sam. mozda je to sve islo u spam folder, who knows.
Ma to je luba dobila neku specijalnu stipendiju. -_- Sad sam naleteo na novu rekapitulaciju starijih epizoda na onom Docartz blogu, potpuno sam fasciniran ulozenim trudom i detaljima koje pronalaze. :blink: [ovde]
Link to comment
  • 2 weeks later...

Zivot je udesio da proletos prekinem redovno pracenje serije posle S05 E04 (inace nisam bio prezadovoljan vidjenim u E01-04) ... i da nastavim preksinoc.Nemam reci koliko mi je dobro ovo sto sam video, zakljucno sa E08!(zajebah se samo malopre, sto sam pustio onaj spanski trailer za S06 sa prethodne strane)

Link to comment

Izašao spisak epizoda od 1-9Unapred se radujem sedmoj Lost Season 6 Episode ListEpisode 1: LAXEpisode 2: LAX (2)Episode 3: What Kate DoesEpisode 4: The SubstituteEpisode 5: LighthouseEpisode 6: SundownEpisode 7: Dr. Linus :wub: Episode 8: ReconEpisode 9: Ab Aeterno

Link to comment

kompilacija svih dosadasnjih promoa za 6. sezonu.ali, koliko mi se chini, nema nista od novog materijala, sve je iz prethodnih sezona'one of the greatest love triangles in the history of television' :lol::isuse:

Link to comment

i zar nije u pitanju cetvorougao?mislim, sta, juliet je manje bitna od ostalih? :mad:aaaaanyhoo, kad smo kod obnavljanja gradiva, ja danas pocinjem sa cetvrtom sezonom. epizoda dnevno - tacno stizem na pocetak seste. i rule.

Link to comment

- a kada tačno počine 6 sezona?- ja sada tek počinjem sa 3 sez. hoću li stići da pogledam te 3 sezone pre početka ove nove, da atrošim bandwidth džabe na skidanje 40+ epizoda

Link to comment

Obzirom da je V imao 4 epizode, ne bi me čudilo da se Juliet pojavi,makar kao gost.Obnaženi Sawyer? Pa njemu to stoji u ugovoru, član 28. tačka 12.: "ako scenaristi i producenti osete da gledanost i interesovanje za Lost počinje da opada, izvođač glumačkih radova se skida do pola, i šeta se u krupnom planu 58% trajanja epizode" :wub:

Link to comment

pa dobro, V ima neki trashy sarm, meni je zabavno gledati. glupavo je, ali zabavno.

ne znam ja jel juliet definitivno crkla. mislim, da, nuklearna bomba joj je eksplodirala u lice, ali da li je to dovoljno da je i ubije, nisam siguran :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...