Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

na topicu o serijama ga pominjasmo, ali kad se vec i ovdje pominje - meni je ok. ne bih rekao da ce da bude spektakl, vishe je kao fringe - zabavno i uzbudljivo. naravno, to samo na osnovu jedne epizode.slazem se za fajnsa, prilicno losh.

Link to comment
Jel odgledao neko taj Flash Forward, da li je čemu, vredi li ga skidati?
pa vredi! makar pilot ko test uzorak.ima svojih uspona i padova ali nekako ipak meni vise vuce na heroes smek nego na loste kako sam ocekivao da su u potrazi za kvalitetnim substitute kada se lost zaokruzi pa istekne.
Link to comment

Hvala na sugestijama, odgledala sam kasno sinoć, ali baš nisam načisto u kom pravcu može da krene FF, ima potencijala za obe krajnosti. Mada, ako bude na nivou Fringe-a, gledaću je sigurno.Oh, da, Devenport je stvarno plus cool.gif

Link to comment
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

posle detaljnih proracuna, otpocelo se sa premotavanjem, tako da sam pred kraj prve sezone. koji put, nije vazno.preporucujem, moze se mnogo toga zanimljivog spojiti. na primer, sad je jasno ko su adam i eva skeleti u pecini u koju ih dzek nazarecanin odvodi sa plaze.onda, carli zna da pliva, ne zna da pliva, ma svasta se uklapa.jedino sto ne mogu da se setim (ali stici cu dotle, nek mi ovo bude podsetnik) da li ce se provaliti za koga "radi" klerin vidovnjak. i sto jos moram da cekam na benrija, blah.(i naucnjacka strana moze da se zadovolji, sad je jasnije formiranje zajednice, ko ima koju ulogu, koliko se slede bentamova pravila itd).pacijent sam, tim se dicim.

Link to comment
nego, niko se ne hvali kako mu ide u skoli. kao pravi streber, uradila sam sve domace, a jedan esej mi je pohvalio profesor, aha.drugi semestar pocinje 15. januara.
Zar nije to bilo vezano za bluray diskove?Ili mene nisu ni primili na godinu, pa me nisu obavestavali? ^_^
Link to comment

a jesi li "podigao" student id? posle toga mi je stigao test koji je trebalo otposlati za 48 sati, i onda jos jedan, pa dva kao domaca zadatka. a pre dva dana je stigao mejl da drugi semestar pocinje 15.1. i da ce sad biti sa "zivim" profesorima.

Link to comment
znala sam da me ti bar neces izdati :lol:ali zuris, bre, imaces rupu do 2.februara.
i know what i'm doing :mad: :Da sto se tice tih testova, mene nista nisu obavjestavali. a prijavljen sam. mozda je to sve islo u spam folder, who knows.inace, ova danas pogledana epizoda [10. u trecoj] mi je mozda i najdraza u cijeloj seriji - tricia tanaka is dead. premda je taj period, prva polovina trece sezone, mozda i najslabiji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...