Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Ja sam odgovarao maksimalno brzo, ushicen svaki put kad mi stiklira zelenim odgovor, misleci da to znaci da je tacan. :lol: Tek pred kraj, kada sam par odgovora bas nagadjao, shvatim da samo oznacava sta sam "zaokruzio". ^_^
da da, i ja sam istripovao da su mi svi tacni :Dali dobro, ni 21 nije loshe. jel moze da se vidi koji su bili netacni? da nauchim, za sledeci put, da budm bolja osoba.
Link to comment
Odlicne su fotografije! Izvestaj sa lica mesta. :Hail:
sa mesta zlocina :)inace na dan povratka su snimali na Honolulu aerodromu (verovatno prvu epizodu seste sezone), ali ne tamo gde sam bio (na zalost).Kako su za Sydney aerodrom koristili Convention Center, ovo mora da je LA aerodrom.
Link to comment

@mrdjaBlago tebi, slike su fantastične. :Hail: :Hail: Koliko košta to zadovoljstvo, ako smem da pitam?Jel to sada uvršteno u redovnu turističku ponudu na Havajima, uz pogled na vulkane i plaže za surfing.LU 17/23

Edited by Arkadija
Link to comment
@mrdjaBlago tebi, slike su fantastične. :Hail: :Hail: Koliko košta to zadovoljstvo, ako smem da pitam?Jel to sada uvršteno u redovnu turističku ponudu na Havajima, uz pogled na vulkane i plaže za surfing.LU 17/23
Sa porezom oko 140 dolara. Osam sati obilaska, hrana i pice se uracunati.Ono sto je dobro je to da se obidju North Shore, Leeward O'ahu i Winward O'ahu koje bi svakako zeleo posetiti.Obilazak lokacija u samom Honolulu-u je posebna prica, ali tu je interesantno i da sam pronalazis.Inace, Daniel Dae Kim (Jin) je otvorio restoran tamo.Surfing za pocetnike je najbolji na Waikikiju, a za one iskusnije North Shore je savrsen.
Link to comment
Mrdja :Hail: :Hail: :Hail: :Hail: Zavidim ti svim srcem :)A jel su ti otkrili nesto iz naredne sezone, recimo "ovde ce se desiti to i to u 16 epizodi VI sezone " ? :)
Nista od toga, strpi se jos pola godine :)
Link to comment

odlican je ovaj mali turisticki fotoizvestaj, zabavan a i lep. a oni koferi rules! :thumbsup: btw: danas u jamerici starta postlost proizvod flashforward i to jos sa dezmonovom izgubljenom ljubavi u jednoj od ulogica.

Edited by mokuci
Link to comment
odlican je ovaj mali turisticki fotoizvestaj, zabavan a i lep. a oni koferi rules! :thumbsup: btw: danas u jamerici starta postlost proizvod flashforward i to jos sa dezmonovom izgubljenom ljubavi u jednoj od ulogica.
hvalanaravno flashforward i sa Carlijem (Dominicom) :)
Link to comment
Jel odgledao neko taj Flash Forward, da li je čemu, vredi li ga skidati?
Uzdrzavam se od konacnog suda, dok ne prodje jos koja epizoda ... ima materijala da se razvije, ali vec i vidjenih sablona (on radi za FBI, ona je hirurg). Mladji Fajns u (valjda) glavnoj ulozi je bezveze, pred kraj epizode se pojavio Englez Dzek Devenport, sto je plus. Vizuelni efekti su odlicni. Prica, prilicno tanka: u istom trenutku, svi ljudi na planeti padaju u nesvest, koja traje tacno 2 minuta i 17 sekundi, u kojoj vide maglovite delove svoje buducnosti tacno sest meseci unapred.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...