Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

izvinjavam se na kasnoj reakciji, ubacila sam u spojlere ova dva posta.crepajac, nista licno, ali smo se samoupravno dogovorili da pre petka uvece/subote ujutru ne pisemo van spojlera sadrzaj tekuce epizode. koju jos nisam odgledala, jebem ti posao.

Link to comment
crepajac, nista licno, ali smo se samoupravno dogovorili da pre petka uvece/subote ujutru ne pisemo van spojlera sadrzaj tekuce epizode.
što se mene tiče, u buduće čekam ponedeljak da iznosim "teorije zavere"...
koju jos nisam odgledala, jebem ti posao.
Verovali ili ne, ja upravo sedam za PC i počinjem premijerno da je gledam!
Link to comment
inace, jeli onaj lik shto glumi oldhama E.B. iz deadwooda ili se meni chini?
Jes matori ljigavac FarnumEBFarnumHBO.jpgDa li bi ubuduce moglo da se naglasi da je spoiler iz neke od narednih epizoda, jerbo ima nas koji volimo povremeno i da se iznenadimo.

Ne verujem da je mali mrtav, sacuvace ga Ostrvo

Link to comment

Odlična epizoda, kao i uvek kada su glavni Sajid i Ben.

Ma, mali je sigurno živ, neće ga dati Ostrvo. Uostalom videla sam da se pojavljuje u najavama za još 2 epizode. :lol:

Edited by Arkadija
Link to comment

ann arbor je grad, valjda u drzavi michigan, ili tako nesto. mislim da smo u jednom od orientation videoa josh u drugoj sezoni [ili pak u nekoj od onih mobizoda?] saznali da je u ann arboru osnovana dharma inicijativa ili je tamo sjedishte hanso fondacije [ili oboje].olivija je vjerovatno poginula u purge-u, ali sta je s njom u 1977 - pojma nemam, nadam se da ce je negdje pomenuti. ipak je bila tu kad se ben rodio i bila je uchiteljica benu i annie :)na lostpediji pishe da je olivija bila horaceova zena, ali ja nisam siguran da je to ikad bilo pomenuto. ona je bila sa njim u kolima kad su naletili na benove roditelje, ali mogla mu je biti i sestra?! nisam siguran ni da znamo da se preziva goodspeed [osim ako to isto nije bilo u nekom od dodatnog dvd materijala ili tako nesto]

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Ann Arbor je grad u drzavi Michigan, najpoznatiji po University of Michigan, 1 od jacih sportskih koledza u USA. ostalo nemam pojma... edit: sef me pretekao

Edited by mandingo
Link to comment
ona je bila sa njim u kolima kad su naletili na benove roditelje, ali mogla mu je biti i sestra?! nisam siguran ni da znamo da se preziva goodspeed [osim ako to isto nije bilo u nekom od dodatnog dvd materijala ili tako nesto]
Vidi ti ovo, ja sam uvek zdravo za gotovo uzimala da mu je Olivia žena, i silno sam se iznenadila kad se on odjednom oženio sa ovom iz 24. Sestra kao opcija , sasvim lepo može da prođe, ona je verovatno tu negde, a možda je i na kopnu u Centrali :lol: Kad sam još jednom pogledala ovu poslednju epizodu, sve više me zbunjuje vreme u kome su San i Lapidus, a možda i svi ostali koji su sleteli na Hidru. Naselje na glavnom ostrvu je evidentno davno napušteno, ali svuda su vidljivi znakovi Dharma inicijative. Koliko se sećam to mestašce je bilo lepo sređeno u vreme kada su u njemu živeli Adersi (posle Purge-a), i nigde nije bilo ni slika ni logoa koji bi ukazivali na one prethodne( sem na hrani). I sad odjednom nigde nikog, sem entiteta poznatog kao Kristijan, gde su Roz i Bernard, valjda je još neko preživeo one zapaljene strele??? Gde su Adersi, gde je Ričard? :blink: Edited by Arkadija
Link to comment
3) Sećate li se ovog?
Da, to je mapa koju je nacrtao valjda Radzinski i koja se vidi samo u slučaju kada teška metalna vrata, nekome glupom kao Džon Lok, padnu na noge. :lol: To je valjda pravi ugao. problem sa tom mapom je što je ona iz 2 sezone, pa na njoj nisu neke stanice koje su scenaristi smislili kasnije. Edited by Arkadija
Link to comment

A jeste li proučavali šta sve piše na tim vratima?Na jednom mestu u levoj polovini mape pominje se:"Caduceus station believed to have been abandoned due to AH/MDG incident of 1985 or possible catastrophic malfunction of cerberus system".Ako je to "onaj" incident o kojem je bilo reči u orijentacion videu za "Labuda", trebalo bi da prođu još 8 godina do toga, ako uzmemo u obzir da se ovi nalaze u 1977. godini.A opet,

poslednja, 17. epizoda ove sezone zvaće se "The Incident", pa čisto sumnjam da će tih osam godina "zgnječiti" u preostalih 6 epizoda.Ipak će budućnost biti promenjena!

Čekamo petak u nadi da će se stvari još više zakomplikovati...

Edited by Crepajac
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...