Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

dezmond, imam osecaj da ce nekako da se izvuce.
Ма, мора Дезмонд да преживи. Просто ми је невероватно да би направили толико драматичну љубавну причу, а да неко од њих двоје загине. Не иде. :)
Link to comment
Ма, мора Дезмонд да преживи. Просто ми је невероватно да би направили толико драматичну љубавну причу, а да неко од њих двоје загине. Не иде. :)
Uh, ala je dramatična...Trebalo bi Dezmond da zagine, a posle Peni kreče u totalnu osvetu. To bi bilo dramatičnije i ljubavnije. :P
Link to comment
Rekose sledece sezone.Verovatno cemo videti njegove flesbekove...
to ce onda biti istorijski spektatkl :Dpa da, u sljedecoj sezoni priroda ostrva treba da nam bude objelodanjena, a u posljednjoj ce valjda da ratuju nasi & njiovi Edited by morgana
Link to comment
to ce onda biti istorijski spektatkl :Dpa da, u sljedecoj sezoni priroda ostrva treba da nam bude objelodanjena, a u posljednjoj ce valjda da ratuju nasi & njiovi
Uh kako bih vol'o da dođe do nekogpreokreta gde bi se pokazalo da su "naši" u stvari "njiovi", i obrnuto, tamo u zadnjoj sezoni.Pa da u okršaju skenjaju docu i Katu, na primer.E to bi bio završetak koji bi se pamtio.Ko zna, možda povremeno pojavljivanje doce starijeg na ostrvu nagoveštava nešto takvo.(A vidim da će se pojaviti i u preksutrašnjem raspletu/zapletu sezone)
Link to comment

Definitivno zanimljiva guest star lista za finale...

Guest starring are Jeremy Davies as Daniel Faraday, Ken Leung as Miles Straume, Rebecca Mader as Charlotte Lewis, Jeff Fahey as Frank Lapidus, L. Scott Caldwell as Rose, Malcolm David Kelley as Walt, Nestor Carbonell as Richard Alpert, John Terry as Christian Shephard, Sonya Walger as Penelope "Penny" Widmore, Alan Dale as Charles Widmore, Kevin Durand as Keamy, Francois Chau as Dr. Marvin Candle, Anthony Azizi as Omar, Alex Petrovitch as Henrik and Starletta DuPois as Michael's mom.

Nego, nesto slabo najavljuju to finale, nema ni snik pikova, nista...(ne racunam one spojlere)

Link to comment

opa, taller ghost walt na guest star listi :Dion, i ja navijam da kejt bude ubivena. jedini dosadniji lik u serijama je trinaestica iz dr housa.

Link to comment
ion, i ja navijam da kejt bude ubivena. jedini dosadniji lik u serijama je trinaestica iz dr housa.
Kejt je sexy i tacka. Dovoljno sexy da opravda svoje postojanje u bilo kojoj seriji. angry.gif Nemoj da je neko poceo pricu o decackim guzicama...
Link to comment
opa, taller ghost walt na guest star listi :Dion, i ja navijam da kejt bude ubivena. jedini dosadniji lik u serijama je trinaestica iz dr housa.
Da, kao i Carls Vidmor, Peni, ona dvojica s kraja 2. sezone (ili bar jedan od njih)...Nemojte tako za Kate, ja bi bas voleo da je vidim srecnu i u ljubavi... sa Jacobom! :DSalu na stranu, ne smeta mi ona, da je vrlo sexy, jeste. I to je dovoljno da bude tu sve vreme.Ipak, malo manje njenih epizoda ne bi bilo lose.Dzek je mnooogo iritantniji...Kazu da jedan zenski lik koji je tu od pocetka serije nece biti redovan u 5. sezoni, vec tek u 6.Ipak mislim da je to Kler, ne Kejt... Edited by mr@ki
Link to comment
Uh, ala je dramatična...Trebalo bi Dezmond da zagine, a posle Peni kreče u totalnu osvetu. To bi bilo dramatičnije i ljubavnije. :P
delis moju sklonost prema dramaticnim ljubavnim vezama? poput starbak i sola taja :Ppravila sam pre neki dan top listu parova koju bih volela da vidim u serijama:na prvom mestu, bez dilemedzulijet i benrionda said i dzulijet, ili said i kejt ako bas mora.pa, sojer i peni, to bi bilo zanimljivo, mada bi totalni hit bio sojer i san.za dzeka je bila samo ana-lusija.tata kristijan i kejt, to bi bilo zanimljivo.hurli i san.faradej i dzulijet.misticni parovi:lok i rouzbenri i rusolok i rusonisam se usudjivala da bilo sta gledam i slusam pre petka, ali ne odoleh za podcast.obavezno poslusajte, mame se ukljucile sa pitanjima. nema spoilera.
Link to comment
opa, taller ghost walt na guest star listi :Dion, i ja navijam da kejt bude ubivena. jedini dosadniji lik u serijama je trinaestica iz dr housa.
Kejt je sexy i tacka. Dovoljno sexy da opravda svoje postojanje u bilo kojoj seriji. angry.gif Nemoj da je neko poceo pricu o decackim guzicama...
Rekao sam "na primer".Da se ne shvati da toliko ne podnosim Katu.A sad, guzica...Više bih stavio akcenat na "voleo bih da se zamene naši i nji'ovi" fabulu radnje :rolleyes:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...