Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

kako Locke zna koja je cvecka pored koje treba da skrene? :lol:
Locke je sad novi lider. Ben je obavio svoju funkciju.Hm, mene sve više zanima Benov šef. :ph34r:
Link to comment

ne mislim da se je Ben otpisan, samo zato sto se [privremeno] predao. i sam rece da uvek ima plan. mislim da je to bilo vise da ih odvrati od stanice da bi Locke usao.

Link to comment

Ne mislim da je Ben otpisan, pogotovo nakon što smo videli šta se sve posle izdešavalo s njim. Cenim da je Ben čovek za prljave poslove a da Locke polako preuzima ulogu koja mu je namenjena (setimo se prethodne epizode u kojoj se govori o Locke- u, od porodilišta do testiranja sa stvarčicama).

Link to comment

nikako ja ne bih rekao da se ben povlachi. mozda i djeluje tako, ali lukav je on mali satnik, nece tek tako prepustiti nista lockeu. u svakom sluchaju, sasvim dobra epizoda, kao neki uvod za finale. jedino shto me plashi je mogucnost da desmond pogine. to bi bilo uzasno i neoprostivo. jinovu smrt bi i prebolio, prije svega zato sto su je vec najavili (mada se ja josh uvijek nadam da ce on prezivjeti).

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
jinovu smrt bi i prebolio, prije svega zato sto su je vec najavili (mada se ja josh uvijek nadam da ce on prezivjeti).
:huh: Pa neće umreti! Ako se dobro sećam, on je prikazan u porodilištu kako odnosi nekakvu igračku ili tako nešto šefovoj ćerki koja se porađa. Edited by melankolic
Link to comment

kako će Sun da "preživi" ako se nalazi na brodu zajedno sa mužem?ako je c4 razlog zašto odlazi sa broda, zašto ne ide i Koreanac :huh: jel poslednje 2 epizode što nadoilazetreba da budu 2x45min po epizodi ili ...?

Link to comment

što 2 nedelje?a da,sad pogledah na tv.com

There's No Place Like Home (1) 15/maj/2008 There's No Place Like Home (2) 29/maj/2008 There's No Place Like Home (3) 29/maj/2008
Tako da nista od one priče da će poslednje 2 - 3 epizode da budu spojene.I dalje je ostalo, samo finale je "duplo" Edited by eye of the beholder
Link to comment

khm, molim obozavaoci nek se spreme da mi cestitaju na tezi o aronu kao sestom O6, od koje nisam odstupala ni pod svim pritiscima.sun ima veca muda cak i od dzulijet, bokte.i muceni hurli, nikako da pobegne od brojeva.i pored svega toga, benri ipak krade epizodu. kao i uvek.eno vec teorija da ce brod potonuti, ali nekako mi deluje da bi to bilo napucano resenje, vise ocekujem od ove dvojice ludaka.

Link to comment

odbranila si tezu, svaka cast :Dostaje da vidimo ko su preostalih dvoje koji su prezivjeli pad aviona a onda poginuli i sta ce sun da nadje u tatinim poslovnim knjigama

Link to comment

nekako tipujem da ce svi nama dragi preziveti, tj ostati na ostrvu: sojer, koji vec rece da nema zasto da se vraca, lok kao dzejkobov naslednik, faradej da proucava sta god vec rade fizicari, rouz ce ubediti muza da ostanu, ovi ostali, manje vise.sumnjivi su mi djin i majkl za pogibiju.dezmond, imam osecaj da ce nekako da se izvuce, mozda ce on da spasi sun nekim camcem.najvise me brine sta ce biti sa dzulijet. ali sve se nekako nadam da benri nece zaboraviti svoju ljubav.

Link to comment
Tako da nista od one priče da će poslednje 2 - 3 epizode da budu spojene
Zadnje dve ce biti spojene, kao i predhodnih godina...
ostaje da vidimo ko su preostalih dvoje koji su prezivjeli pad aviona a onda poginuli i sta ce sun da nadje u tatinim poslovnim knjigama
Zasto je bitno ko su tih dvoje sto su navodno preziveli ako znamo da je cela ta prica farsa, da ih je prezivelo mnogo vise?Hm, moglo bi biti zanimljivo to oko Paik industrije, znamo da su povezani s Darmom.Inace, cuvajte se spojlera, ja naleeo na neke veoma bitne, izmedju ostalog i na to ko je u kovcegu.Sve u svemu, jedva cekam finale, nisu mi spojleri pokvarili dozivljaj. :D Edited by mr@ki
Link to comment

navodno je isti lik koji je objavio praktichno cijeli script proshlogodishnjeg finala isto to uradio i ove godine. bastard...

Link to comment
navodno je isti lik koji je objavio praktichno cijeli script proshlogodishnjeg finala isto to uradio i ove godine. bastard...
Da, isti lik je u pitanju, samo sad nije celi skript, opisuje deo radnje ali ne pominje pola likova...Vrlo je moguce da su sad namerno pustili lazne informacije...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...