Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

pa ne kontam, kad se gleda sve u cugu, zaboravi se sijaset otvorenih tema?nema logike.jedino mogu da razumem da se varijacije u kvaliteti mogu nekako ublaziti, u smislu ako izmedju 2 dojaja ima 1 losa epizoda, sto je umeo biti slucaj.

Link to comment

Ja kapiram to, kad gledas u cugu imas mnogo manje vremena da analiziras, nema nedelju dana [ili godinu dana izmedju 2 sezone] razmisljanja o tome zasto je Kate znacajno pogledala lijevo od Jacka i te zajebancije koje smo mi analizirali. I, nevezano za Lost, gledanje serija na taj nacin definitivno ima svoje drazi, mada s druge strane ja volim i sto sam je gledao ovako, redovno [od trece sezone na dalje]. Bilo je zabavno :)Al svejedno, kraj je katastrofa.

Link to comment

da, sefe, imas pravo, da se radi o nekoj drugoj seriji to ne bi bio slucaj, al ovde smo svi prevrcali internet posle svake zbogo radi objasnjenja.

Link to comment
Zavrsio i ja, utisak vrlodobar™. Moram priznati da zavidim ovima sto su pratili seriju live, pa i ovo kukanje na finale (bas iscitavam) je klasican love/hate odnos koji ja nikad necu imati because I had to be there. Prokleti srecnici! angry.gifNa svetlijoj strani™, ja sam mislio da sam JA dezurni fanboj na ovom forumu, realno je luba jedno 4815162342 puta gora. biggrin.gif
da ti kazem, bila bi mrtva trka da si gledao u isto vreme.i posto si u mom timu, imas belu kartu :D
ok, nemoj da uvijas, nego reci sa kime si, sa nama sto mrzimo finale il sa onim drugima?
bas ga mrzis, jedini si sto folovuje ovaj topik. to mi sad novi forum omogucio da vidim.
Link to comment
da ti kazem, bila bi mrtva trka da si gledao u isto vreme.i posto si u mom timu, imas belu kartu :Dbas ga mrzis, jedini si sto folovuje ovaj topik. to mi sad novi forum omogucio da vidim.
to ne znam kako se namestilo, fakat ga cesto gledam, al nista posebno nisam kliko
Link to comment

Piše ti kad klikneš na svoje ime gore, "content I follow". Kad ja kliknem kaže "Sorry, we could not find any content you are following." :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...