Jump to content
IGNORED

Lost


jms_uk

Recommended Posts

Nikako da skapiram forsiranje detalja da se u bezostrvskoj sadasnjosti nasi junaci stalno sudbinski preplicu!? Osim sto je ekonomicnije da se isprica vise za krace vreme. Gde je Faradej?Zanimljivo je i da crni dim ima ludu crnu majku. ^_^

Edited by Takeshi
Link to comment

ja mislim da to preplitanje likova u paraleli, uostalom svi ponovo na istom letu, nagovjestava da se do istih kljucnih dogadjaja dolazi iz razlicitih istorija, sto je vjerovatno neka od teorija multiverzuma.a cini se da 2 univerzuma i medjusobno reaguju u nekoj mjeri. mozda otkad nema dzejkoba, ili tako nesto.

Edited by morgana
Link to comment
ja mislim da to preplitanje likova u paraleli, uostalom svi ponovo na istom letu, nagovjestava da se do istih kljucnih dogadjaja dolazi iz razlicitih istorija, sto je vjerovatno neka od teorija multiverzuma.
Moze biti... meni za sada deluje kao ogranicavanje broja sudbinskih pravaca, sto je u sustini i tacno.I zakljucana kabina kod Vidmora bi trebalo da ima zanimljivu osobu u najavi? Dezmonda?
Link to comment
pretpostavljam da si pozeleo da se u sred kratkog fajta, krecuci se unazad, sapletu o mini bazen pun cokolade i upadnu u njega, a onda krece lick me battle :lol:edit : ne mogu da kazem da mi to nije palo na pamet u toku pomenute scene :o
kako ne jebote, pa to ocekujem otkad sam video da postoje 2 legitimne taf ciks na otoku, a mozbiti samo 1 po svim zakonima kvantne fizike.a dobila bi je kejt na kraju, jelda? Edited by ToniAdams
Link to comment
Moze biti... meni za sada deluje kao ogranicavanje broja sudbinskih pravaca, sto je u sustini i tacno.
a to je jedna ista stvar, mislimocekujem da ce sve imati objasnjenje koje ce zrcaliti distinkciju man of science/man of faith. pa cemo moci da, po zavrsetku serije, lomimo glavu i o tome jel nesto sudbina ili slobodan izbor, ili relativisticka ili kvantna teorija necega
Link to comment
a to je jedna ista stvar, mislimocekujem da ce sve imati objasnjenje koje ce zrcaliti distinkciju man of science/man of faith. pa cemo moci da, po zavrsetku serije, lomimo glavu i o tome jel nesto sudbina ili slobodan izbor, ili relativisticka ili kvantna teorija necega
Ogledala su ™ ove sezone.I zecevi.
Link to comment
kako ne jebote, pa to ocekujem otkad sam video da postoje 2 legitimne taf ciks na otoku, a mozbiti samo 1 po svim zakonima kvantne fizike.a dobila bi je kejt na kraju, jelda?
ne znam ali uklapa se sve ... 1 je bela druga je crna ... mozda kejt i kler naslede djejkoba i crnog ? da sam ja scenarista ...
Link to comment
Ogledala su ™ ove sezone.I zecevi.
jel majls vidio malog majlsa na ostrvu u '77?bebe se ne radjaju na ostrvu bas od tada, tj od eksplozije bombe.vjerovatno da se ne bi uduplale, jel. Edited by morgana
Link to comment
jel majls vidio malog majlsa na ostrvu u '77?bebe se ne radjaju na ostrvu bas od tada, tj od eksplozije bombe.vjerovatno da se ne bi uduplale, jel.
Jeste, Majls je video sebe sa ocem na ostrvu, i to je bio jedan od cudnijih momenata. Dok je istovremeno zbog dve Sarlot na ostrvu, starija morala da nestane!?
Link to comment

Da li neko ima utisak, koji je meni pao na pamet, da je smooky usao u Loka, jos u prvoj epizodi, kad je prohodao. Sve vreme Lok prica o sudbini, o interesima Ostrva i slicno. Mozda je morao Lok da umre, da bi ga smooky potpuno preuzeo.

Link to comment
Da li neko ima utisak, koji je meni pao na pamet, da je smooky usao u Loka, jos u prvoj epizodi, kad je prohodao. Sve vreme Lok prica o sudbini, o interesima Ostrva i slicno. Mozda je morao Lok da umre, da bi ga smooky potpuno preuzeo.
Baš mi je to isto palo napamet, sinoć, jer sam odgledala jednu od repriznih epizoda na Foxu, gde Lock drži predavanje Boonu,o sudbini i sl. dok sede iznad Otvora. Pomislila sam, jebote, pa on je crni još od onda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...