Jump to content
IGNORED

Hi-Fi


yolo

Recommended Posts

da bre, to se zove sniper. kosta nesto da to radi umesto tebe. ukucas mu maksimalnu cifru koju bi platio, stavlja taj bid u poslednjoj sekundi. neprejebiv je sem u slucaju da protiv sebe imas sniper sa vecom maksimalnom cifrom od tvoje.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Скенирам нешто, па налетех на парче хајфај југоносталгије. Можда неком буде занимљиво.

1000galaksijanov1981rub.jpg

Ovog oglasa se sećam iz Galaksije.Konsignacione cene su ujedale :)Danas je drugačija situacija, često su (ne sve, naravno) cene kod srpskih distributera niže od evropskih.
Link to comment
  • 1 month later...

Verovatno i nije za ovu temu, ali verujem da ce neko da zna, jel onaj Tehnomax kod auto puta radi?Oni su imali par dobrih slusalica u asortimanu...

Link to comment
Verovatno i nije za ovu temu, ali verujem da ce neko da zna, jel onaj Tehnomax kod auto puta radi?Oni su imali par dobrih slusalica u asortimanu...
Nešto od toga, pored autoputa se pozatvaralo - možda i sve.Inače:Grado - KoratoSennheiser - 4AudioAKG - recimo u Playeru, verovatno i na drugim mestimaAko te AKG specijalno zanima, mislim da postoji neka varijanta koja može da bude dosta jeftinija, mogu da dobijem kontakt - pm.
Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Ja sam imao takve iste (tj. jos ih imam negde), samo Koss-ove. Idealne su za ono sto je meni trebalo, naime hodanje/trcanje sa kapom na glavi. Medjutoa, nisu pogodne za kod kuce (za razne varijante lezecih pozicija).

Link to comment
Ja sam imao takve iste (tj. jos ih imam negde), samo Koss-ove. Idealne su za ono sto je meni trebalo, naime hodanje/trcanje sa kapom na glavi. Medjutoa, nisu pogodne za kod kuce (za razne varijante lezecih pozicija).
pa da, to mi treba - ne planiram da trčim :) ali obično nosim kačket pa mi ne odgovaraju standardni kabasti modeli. a sa bubicama nikako da se usrećim, pa pomislih da bih mogao i ovako nešto da probam.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...