Jump to content
IGNORED

balkan i drugi svetovi


shimpr

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    34

  • Dr Arslanagić

    29

  • sherman

    27

  • Bir Adim Öte

    25

  • 5 months later...

a1153471145-16.jpg

 

Dimitris Mystakidis - Rebetiko pesme na gitari (Ρεμπέτικα τραγούδια με κιθάρα)

 

Pre nekoliko meseci sam kupio digitalni download ovoga sa bandcampa, i uslo mi je u stalnu rotaciju... posebno kad sam u rebetiko fazi, sto je cesto (a zarazih se time od strane Italijana Vinicia Capossele i Australijanca Brendana Perryja... ja dete sa 1 Balkana... cudesni su putevi univerzuma.)

 

Dimitris svira akusticnu gitaru i peva k'o maderfaker, def. mi je najomiljeniji Έλληνας ovih dana...

  • +1 1
Link to comment

Pola ih je sjajno. Kontam da kupim prijatelju gitaristi za rodjendan, ali em ne znam dal je vec obradio ovo a znam da mu se nece svidjeti neke. To kad skines moze na usb i dalje neograniceno? Ne treba biti ulogovan ili nesto da bi slusao?

Mene 5. najvise dirnula. Mislim da cu popiti rakiju.

Ide mi se na more.

 

 

Edited by kipo
  • +1 1
Link to comment
7 minutes ago, kipo said:

Pola ih je sjajno. Kontam da kupim prijatelju gitaristi za rodjendan, ali em ne znam dal je vec obradio ovo a znam da mu se nece svidjeti neke. To kad skines moze na usb i dalje neograniceno? Ne treba biti ulogovan ili nesto da bi slusao?

Mene 5. najvise dirnula. Mislim da cu popiti rakiju.

Ide mi se na more.

 

 

 

 

Naravno, kad se kupi download (mp3, ili flac - ja uvek kupujem samo flac) onda je to tvoje 100%. EDIT. Cak i ako izgubis fajlove jer si npr izgubio USB, ili je trokirao, uvek mozes ponovo da skines sa bandcampa, samo treba da se ulogujes u svoj nalog.

Edited by Indy
  • Hvala 1
Link to comment

Evo numere Stin ipoga (znaci: U podrumu) - 1. u izvodjenju Brendana Perryja (iz Dead Can Dance, ako neko ne zna) i 2. Dimitris Mystakidis. Btw. Brendan sam peva i svira sve (ukljucujuci i buzuki i sve ostale egzoticne instrumente...)

 

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...