Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

Cime je potrebno da se rokam kako bih postao krembilan ko publika iz Ja imam talenat?
Dovoljno je da budes u toliko losem finansijskom stanju pa da ti 10e, sendvic i prevoz od Sava Centra do studija i nazad deluju kao super prilika za zaradu.
Link to comment
Gde se prijavljuje?
Nemam pojima ali znam par ljudi koji su isli na razna snimanja po tim studijima i to je otprilike bila dnevnica. Pretpostavljam da ih vrbuju po omladinskim zadrugama i po poslovima gde se traze statisti. To jedino ne vazi za politicke emisije jer tu svi manje-vise dovode svoje navijace.
Link to comment
Nemam pojima ali znam par ljudi koji su isli na razna snimanja po tim studijima i to je otprilike bila dnevnica. Pretpostavljam da ih vrbuju po omladinskim zadrugama i po poslovima gde se traze statisti. To jedino ne vazi za politicke emisije jer tu svi manje-vise dovode svoje navijace.
postoji ceo jedan organizovan paralelni svet toga..moj neki brat je vodja statista na Pinku..stidim se,znam :isuse: ..postoje agencije za to,vodja statista,već stalna ekipa koju on zove..i dugo je radio i trudio se da postane vodja :lol: ..npr Pink troši gomilu para za to i naravno kasne sa uplatama..ali ne znam za novajlije i kako ih vrbuju..
Link to comment
pomaže da ti brzo odu ventili :D
:Dpa nemam pojma, meni to nelogičnomislim, ok ako oćeš da ostaviš otvorene prozore ša znam pola sata, sat, ceo dan, onda stvarno nema baš smisla da greješ ulicu svo to vremeali za jebenih 5 minuta, pa i 10, mislim :huh:e, ali mislim da se još nije rodio Nemac koji će to sebi dozvoliti... pa pokušavam da shvatim
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...