Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

ne znam sta dalje da savetujem.ako si proverila osigurace za tvoj stan na glavnom razvodnom ormanu i nisu iskocili, moze da bude da se usled toplote malo pomerio bakarni cesalj u kutiji sa osiguracima pa je izgubilo kontakt. mozda je pregorela zica.imaju li ostali u zgradi struju?

Link to comment

raspitaj se (pitaj komsije na spratu i po vertikali sprat iznad i ispod). ako imaju, problem je kod tebe u stanu (kutija sa osiguracima ili pregorele zice).u tom slucaju zovi elektricara.

Link to comment

naprsla mi je šoferka na automobilu, a približava se registracija i tehnički pregled.e sad, nigde ne mogu da nađem info da li se prilikom tehničkog pregleda gleda i stanje šoferke.niti mogu da se setim da li mi je istu iko gledao ranijih godina.a ne menja mi se šoferka sad, nije baš jevtino.zna li neko?

Edited by Svarog
Link to comment

Valjda važi pravilo da ako je krek direktno ispred vozača, tj. u njegovoj direktnoj liniji gledanja, onda mora da se menja, a inače može da se krpi (bar sam ja tako čuo). BTW, zar ne bi (makar deo) troškova trebalo osiguranje da ti pokrije?Čime se najlakše skidaju one fleke od čaja iz šolja?

Edited by Razzmatazz
Link to comment
Čime se najlakše skidaju one fleke od čaja iz šolja?
Pasta "Astonish" za posuđe i malo trljanja čeličnom žicom, blista kao novo. Trošim uglavnom jake crne čajeve, pa otprilike svaka tri do četiri meseca moram da temeljno ožicam šolju, postane tamnosmeđa kao da je ostao sloj kafe po zidovima :)
Link to comment

fala obema, guglovala, nasla da ima na aerodromu, opustila se, sad mi kasno da idem bilo gde drugo. idem da se sunjam po aerodromu pa ako nadjem neke nadjem, ako ne nadjem nek me vrate.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...