Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

a zamisli kad svi krenu da zigaju u istom trenutku? neugodno, a?
nema sta da zamisljam, znam. moja ti je vilica ko poligon za isprobavanje nuklearnog oruzja.zato lepo svi napolje, i onda srebrnjake, da me bog vidi.
Link to comment

U čemu je fazon sa ovim Beograd će danas biti najtoplija prestonica u Evropi vremenskim prognozama? Šta je cilj, podizanje morala stanovništva, još 1 dokaz naše izuzetnosti? Žena to izgovara a lepo vidiš iza nje da će npr. u Rimu biti 21.Ili hoće da nam kaže da mi nismo u Evropi...

Edited by Hartmann
Link to comment
U čemu je fazon sa ovim Beograd će danas biti najtoplija prestonica u Evropi vremenskim prognozama? Šta je cilj, podizanje morala stanovništva, još 1 dokaz naše izuzetnosti? Žena to izgovara a lepo vidiš iza nje da će npr. u Rimu biti 21.Ili hoće da nam kaže da mi nismo u Evropi...
Hoce da pokazu da smo i u tome lideri u regionu, a i sire...
Link to comment
U čemu je fazon sa ovim Beograd će danas biti najtoplija prestonica u Evropi vremenskim prognozama?
A u čemu je fazon sa obaveštenjima RTS-a koliko je Celzijusovih stepeni izmereno u Prištini?
Link to comment
hoće da kaže da će zbog najlepših devojaka na svetu koje žive u beogradu, danas subjektivni osećaj biti 22.
moguće, mada mislim da je ovo prilika da neuobičajeno lepo vreme za ovo doba godine izmami veliki broj šetača na ulice našeg glavnog grada™.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...