Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

****vrlo je vazno*****da li postoje svakodnevni casovi u yoga studiu u blizini ili na vracaru/crveni krst/ ili bar na walking distance odatle i koji su/ako imaju site bilo bi dobro da vidim raspored i koju vrstu yoge imaju/moze i najbolji, proveren, sa preporukom studio uopste u beogradu.da li u kraju /vracar-crveni krst/ postoji neka staza/a da pritom ne poginem-ne odnese me neki ludak u kolima/ za trcanje od 40 min?mislim na residential kraj-ulice u dubokom hladu sa alejom, drveca sa strane????a da nisu raskopane/bicu u tom kraju a taj kraj mi nije poznat za ove aktivnosti/gde trce stanovnici vracara?vrlo je vazno da imam informacije unapred hvala

Link to comment
****vrlo je vazno*****da li postoje svakodnevni casovi u yoga studiu u blizini ili na vracaru/crveni krst/ ili bar na walking distance odatle i koji su/ako imaju site bilo bi dobro da vidim raspored i koju vrstu yoge imaju/moze i najbolji, proveren, sa preporukom studio uopste u beogradu.da li u kraju /vracar-crveni krst/ postoji neka staza/a da pritom ne poginem-ne odnese me neki ludak u kolima/ za trcanje od 40 min?mislim na residential kraj-ulice u dubokom hladu sa alejom, drveca sa strane????a da nisu raskopane/bicu u tom kraju a taj kraj mi nije poznat za ove aktivnosti/gde trce stanovnici vracara?vrlo je vazno da imam informacije unapred hvala
Za autobusom? Da ima negde da trce oznojene tete i mlade mame znao bih. Park oko Narodne? Tasmajdanski? Taj kraj je overrated. Samo Bulevar i onaj deo exJNA prema englezovcu imaju samo pristojan drvored, a i tamo ti je stiplchez. Mozda ona ulica pored kafane Kalenic bese save kovacevic valjda i i mozda delic njegoseve. Joga sportski centar vracar?
Link to comment

Prenosim pitanje: Telekomova reklama, neko devojce pogadja...nesto sto nekih drugih troje pokusava da joj objasni, posle su svi nesto srecni i zaigraju, a nakon toga im se i neki matorci pridruzuju...Muzicka podloga svemu ovome je...?

Link to comment

edit: glede sladoledajedan debeli kolega sa foruma stalno hvali pelivana, na pocetku bulevara, preko puta ckve svetog marka. nisam ga tamo bas dugo jeo, al sudeci po dzinovskoj tjelesini i istancanom ukusu pomenutog, mogao bi biti kako valja.

Edited by ToniAdams
Link to comment
  • 1 month later...

mozda znaju forumski pravnici ili ostali: da li je tacno da postoji neki oblik zakonske regulative (ili preporuke?) koja govori o tome da se, ako je jedan roditelj maloletnika vec na izdrzvanju zatvorske kazne, drugi roditelj ne moze uputiti u zatvor?hvala.

Link to comment

molim za pomoczna li neko ime one babetine iz tv revije-politikinog dodatkasto je potpisana nao 'nas dopisnik iz holivuda' i slika se s najvecm zvezdama onako sva ofucana

Link to comment
:lol:wcitee.jpgOna mi je bila 1 velika misterija. Otvorim TV reviju, a ona uz nekog selebrtija i uvek nova slika iz nedelje u nedelju. Stvarno sam mislio da ona tako luta 'olivudom, salece glumce po vecejima restorana i onda dobija neku crkavicu od Politike za te "intervjue"edit: I na pola slika mi izgleda kao da ni ne konstatuju da je prisutna. Ovo bi poslala za TV reviju

4gg7fc.jpg

Ima i sajt

Edited by nbg4ever
Link to comment
moram da bumpujem ovo, gledam taj fenomen godinama na TeVeu i totalno mi nije jasan. mislim da nam treba neko ko zivi preko bare da odgovori na ovo pitanje :)
Види код мене на етнографији, под "ходање у чарапама". Тј овде се напросто не подразумева да су табани прљави, јер се подразумева да су тротоари (тј где их има, али паркинг, коловоз, навоз) чисти. Мени је и дан дањи необично што се не изувам кад пређем на тепих, што унутра идем у оном у чему и напољу. Нема прашине, ђон је чист, према томе дизање ципела на било шта је так нормално.А и где да их испрљају, кад не иду пешке. Изађу из кола, и превале јебитачно растојање до унутра. Чак и кад се задеси да угазим у нешто - например, шетња по парку након кише - док дођем кући, све је то отпало, ђон опет чист. Можда једном у две године да се деси да неко нађе онако добро, масно и лепљиво блато као код нас.И онда, кад већ немају обичај да се изувају чим уђу, него тек кад хоће да се разгаће, немају обичај на то да пазе да ли ће дићи ђон на седало.
Link to comment
Nego ono sto meni nije jasno je kako neko moze reci za kurac da je lep ili ruzan (ruzan si ko kurac)Ako izuzmemo velicinu i higijenu ne vidim nista sto bi bilo lepo ili ruzno. Na kraju krajeva to je samo organ kao slezina ili bubreg.
Ček, onda i za pičku ne možeš da kažeš da li je lepa ili ružna? Boga mi, ima anđeoski lepih, ali i jezivo ružnih. Valjda je i sa ženske strane slično, što se kurca tiče.
Link to comment
mozda znaju forumski pravnici ili ostali: da li je tacno da postoji neki oblik zakonske regulative (ili preporuke?) koja govori o tome da se, ako je jedan roditelj maloletnika vec na izdrzvanju zatvorske kazne, drugi roditelj ne moze uputiti u zatvor?hvala.
valjda nije prekasno.raspitala se kod pravnika za ovo i rekose mi da zakon o izvrsenju sudskih sankcija predvidja razloge za odlaganje izvrsenja kazne zatvora na molbu osudjenog, jedan od koji glasi:ako su zajedno sa osudjenim na izdrzavanje kazne pozvani njegov bracni drug ili drugi clan zajednickog domacinstva, ili je neko od njih vec u zatvoru- najduze na 6 meseci od dana odlaganja.molbu za odlaganje moze podneti osudjeni u roku od 3 dana od prijema naloga za izdrzavanje kazne. sud je obavezan da u roku od 3 dana odgovori na molbu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...