Jump to content
IGNORED

neodgovorena pitanja


Ros

Recommended Posts

ne može. izvod iz matične knjige može (onaj novi sa hologramom) a državljanstvo ne može. kako država da zna da se nisi odrodio u poslednjih šest meseci?

Link to comment

gistro sigurnost™. agencija posreduje u sklapanju ugovora o zakupu stana koji švrljnu obe strane, bez daljih overa (sudskih i sl.).

 

agencija uzme 50% prve rente stanodavcu kao i 50% ovom što rentira. obaveza im je ti nađu podstanara tj. stanodavac se time ne cima i umesto stanodavca traže onaj depozit u visini najmanje jedne rente koja stoji kod stanodavca. to je to. onog momenta kad se stan izda i oni uzmu svoje pare tog momenta više nemaju veze sa vašim odnosom.

 

lezi lebu da te jedem drugim rečima. verovatno se dosta ljudi opeklo™ o kojekave stanodavce/zakupce pa računaju da će preko agencije da bude sigurica a ono isti mačak u džaku sa većim troškom

Link to comment

da, tako je mene izlazilo dva puta i pričam za BG... naravno, ima slučaja kad se zgotnu stanodavac i zakupac na prvi pogleda pa se onda dogovore da se nisu dogovorili ništa, piši propalo, pa se kasnije nađu i završe sve bez agenta i svima lepo.

 

 

edit. za rentu prvog stana ti treba kapital™ jbg, može se nađe (al sve ređe) da neko izdaje bez depozita al ako je imao loše iskustvo pre toga baš teško

 

podstanarski život otvara neka sasvim nova vrata i spoznaju kulture stanovanja u Srba, true story

Edited by Singer
Link to comment

Kakva je situacija sa nocnom bukom na Dorcolu? Terassa jos divlja? Okolina Strahinjca Bana?

 

jos nije pocela sezona. pitaj za mesec i po dana.  

Link to comment

prosle godine mene je odvaljivala terasa. komsije na nizim spratovima terasu uopste nisu culi. moja drugarica u zgradi dve od mene, dva sprata vise od mene, ne moze da spava od novaka, a ja nemam pojma da novak postoji... nema pravila. kad izaberu stanove, daj otprilike lokacije, spratnost i orijentaciju, pa cemo da procenjujemo od slucaja do slucaja. :) 

Link to comment

najbolji drug iz detinjstva stanuje baš u istoimenoj ulici, između dušanove i visokog stevana, sretosmo se na jednoj sahrani bez klope pre desetak dana te mi reče u sklopu jedne druge teme, citiram: "da nije tramvaja, morao bih da proveravam da li sam živ"

Link to comment
  • 2 weeks later...

ne može. izvod iz matične knjige može (onaj novi sa hologramom) a državljanstvo ne može. kako država da zna da se nisi odrodio u poslednjih šest meseci?

u ns supu ne treba friško državljanstvo. kao i do sada

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...